Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

Národní svolání - Dědictví- Praha

Akce již proběhla!

17.09.2021-18.09.2021

Akce již proběhla!

Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha

Cena:10 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Národní svolání - Dědictví- Praha -Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Národní svolání - Dědictví- Praha

Je NOVÝ DEN! Vyhlásil Ježíš v prorockém snu, který mi dal na jaře 2017.
Od té doby sdílím toto poselství naděje s každým křesťanem v České republice, ke kterému se mi podařilo dostat.

Na základě toho povstal v národě ostatek lidu, který se staví do mezery a funguje jako panty dveří, díky kterým může Bůh změnit běh dějin Česka. 
Minulý podzim jsme se sešli jako JEDNA rodina - Boží rodina - společně katolíci a protestanté z různých církví, ze všech koutů národa. Spojili jsme svá srdce, abychom se postavili před Boha, našeho Otce, za celý národ.  Bojovali jsme za to, aby Bůh nenechal náš národ jako sirotka, ale vykoupil ho. Abychom byli národem, který by byl hoden nazývat se dědictvím našeho Pána Ježíše Krista.
Bůh vyslyšel naše prosby! Bůh Otec prohlašuje, že je v Česku DOMA. Tatínek je doma!

Srdečně vás jménem národního týmu zvu, abyste se přidali k vaší duchovní rodině, která je ochotná postavit se před Boha, našeho Otce a zápasit o dědictví synů a dcer. Náleží vám Hospodinovo dědictví a v duchu Kristova synovství se o něj společně přihlásíme.

Už toho bylo dost. Česko jako národ už není sirotkem. Pokud už nejsme sirotci, je čas přijmout dědictví.

Nejedná se o konferenci nebo vystoupení jednoho člověka. Nejde o seminář nebo vyučování. Zveme vás na národní svolání/shromáždění pro všechny, kteří milují Boha a následují Ježíše, aby se postavili před Bohem, naším Otcem, a napravili s ním škody napáchané na Česku před 400 lety. Pokud chceš od Boha přijmout požehnání a dědictví, přidej se. Přijď takový, jaký jsi - nedokonalý a se spoustou problémů, stejně jako my všichni - jeho synové a dcery.

Přijď a postav se s námi před Boha nejen proto, abys přijal požehnání pro sebe osobně, ale také proto, abys viděl zrození nového dne a NOVÉHO ČESKA. Nacházíme se v historickém období. Nikdy předtím ani nikdy potom nenastane tento příhodný čas “Kairos” 400 letého výročí, kdy může dojít k vykoupení historie a začíná se psát nová kniha.

Zúčastni se této historické chvíle a buď s námi, když začneme psát první kapitolu nového Česka, ve kterém budou žít následující generace.

Je nový den!
Je nové Česko!

Hany Soryal jménem národního týmu

Více informací o nás a naší vizi najdete na našem webu: 
https://www.jenovyden.cz/Štítky: Osobní rozvoj

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Národní svolání - Dědictví- Praha -Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha

PRODEJ VSTUPENEK Národní svolání - Dědictví- Praha -Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha

KOUPIT VSTUPENKY na Národní svolání - Dědictví- Praha -Národní dům na Vinohradech, Náměstí Míru 820/9, Praha

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Praze a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.