Úvod  -> Koncerty v Královehradeckém kraji  ->  Koncerty v Hradci Králové

Nadoraz- koncert v Hradci Králové

sobota

02.09.2023

Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové

Cena:200 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Nadoraz- koncert v Hradci Králové -Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Nadoraz- koncert v Hradci Králové

Nadoraz Hradec Králové

„Ve víně je pravda, v pivu síla ji unést“ – toto životní moudro se prolíná většinou skladeb NADORAZu. (autor sloganu Josef Tázler)

Bezmála čtyřicetiletá existence kapely začala účastí na Portách. V dnešní době kapela hraje po celém území republiky a postupně se stala ozdobou všech velkých hudebních přehlídek. Základem hudební tvorby NADORAZu je humor a recese. Za dobu existence NADORAZu byly natočeny čtyři hudebni nosiče. Pivní hlad je unikátní nahrávka živého koncertu na LP desce, Natvrdo, Už máme basy piva koupenýPo sezóně jsou studiové nahrávky. Nejnovější z nich si můžete zakoupit v sekci Aktuality, ostatní zdarma poslechnout v sekci Hudební ukázky a Galerie.

Působení kapely se neomezuje pouze na domácí scénu, ale má i zahraniční zkušenosti. Zahrála posluchačům například v Rakousku, Německu, Polsku a Slovensku. Účastní se také hudebních festivalů, na kterých získala i mnohá ocenění – několikanásobný laureát Smiřického Hrnce, výherce Olomouckého Tvarůžku atd. NADORAZ natočil také několik televizních pořadů s ČT-Brno.

Na všech akcích NADORAZ byl, je a vždy bude považován za katalyzátor humoru a dobré nálady. V poslední době jste mohli NADORAZ slyšet na Trnkobraní ve Vizovicích, Folkovém Kvítku na Konopišti, Loštickém Tvarůžku, Smiřickém Hrnci, Porcinkuli v Hostinném, oslavách Vítězství v Plzni, Krakonošově tržnici atd.

Královéhradecký NADORAZ postupně oblékl dixielandový kabát a dnes po více než čtyřiceti letech, s ironií sobě vlastní, hraje nejen swing, dixieland, country, ale i rap, funky a rock v nenapodobitelném provedení.

Vystoupení NADORAZu je vhodné jak na samostatný koncert, tak na plesy, bály, večírky, rauty, pivní slavnosti, vinobraní, masopusty, hudební festivaly různých žánrů apod.

Kmenovým autorem hudby i textů je Jirka Petera, jehož písně tvoří osu repertoáru.

Současná sestava


Koncert Nadoraz v září 2023 v Hradci Králové


Další koncerty v Hradci Králové
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Nadoraz- koncert v Hradci Králové -Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Nadoraz- koncert v Hradci Králové

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)