Úvod  -> Koncerty ve Zlínském kraji  ->  Koncerty ve Vsetíně

MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí

pondělí

26.06.2023

19:00

Amfiteátr v Zámeckém parku Valašské Meziříčí

Cena:550,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí -Amfiteátr v Zámeckém parku Valašské Meziříčí koupit vstupenku na MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí -Amfiteátr v Zámeckém parku Valašské Meziříčí Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí

Miroslav Donutil
Na kus řeči

Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V červnu zavítá do Valašského Meziříčí populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči… Jeho poslední vystoupení před pár lety bylo beznadějně vyprodané! Neváhejte tedy a přijďte v pondělí 26.6.2023 od 19:00 hod. do malebného Amfiteátru ve Valašském Meziříčí. Vystoupení se uskuteční za každého počasí.

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.

Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Nenechte si tedy ujít jistě příjemně strávený večer s vtipnými a veselými příběhy ze života naší herecké legendy, pana MIROSLAVA DONUTILA. V pondělí 26. června od 19:00 hod. v Amfiteátru ve Valašském Meziříčí.Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány. 


Další koncerty ve Vsetíně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí -Amfiteátr v Zámeckém parku Valašské Meziříčí
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum MIROSLAV DONUTIL/Na kus řeči/- Valašské Meziříčí

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)