Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Pardubickém kraji  ->  Kulturní akce pro děti v Ústí nad Orlicí

Mikulášská besídka - POZOR NA ČERTY- Česká Třebová

Akce již proběhla

03.12.2023

Akce již proběhla

Malá scéna, Sadová 156, Česká Třebová


Aktuální Kulturní akce pro děti v Ústí nad Orlicí


So

Kulturní dům, Smetanova 51, Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí)


200 Kč

Oblíbená tlapková párty míří do Ústí nad Orlicí! Tento den bude patřit všem dětem! Čeká Vás taneční program, hudba z pohádek, malování na obličej a hned několik pohádkových postaviček, které Vaše děti milují a se kterými se budou moci i vyfotit. PRO DĚT...vícePopis kulturní akce Mikulášská besídka - POZOR NA ČERTY- Česká Třebová

Magdalénka nemá doma na růžích ustláno. Mlynář a zlá Apolena děvečku prohánějí tak, že by to jiná nezvládla. Ještěže má svého milého kohoutka… Ale pozor na čerty! Nikdo neví, kdy se nám připletou do cesty jako Magdalénce a Apolence. Komu bude nakonec přát štěstí? 

Loutkářský soubor Čtyřlístek Kulturního centra Vás srdečně zve na pohádku spojenou s tradiční Mikulášskou besídkou. Každý dostane od Mikuláše drobnou odměnu, pomáhat mu samozřejmě bude anděl s čertíkem. Rádi zařídíme i předání balíčku (prosíme předejte před představením v šatně, označte jménem).

Předprodej vstupenek na www.kcct.cz, v Informačním centru v Městském muzeu, či v kanceláři KC a 1 hodinu před začátkem u pokladny.


Další kulturní akce pro děti v Ústí nad Orlicí
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Mikulášská besídka - POZOR NA ČERTY- Česká Třebová -Malá scéna, Sadová 156, Česká Třebová