Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

MDŽ/MUZIKANTKY, DÁMY, ŽENY/- Praha

úterý

12.03.2024

20:00

Malostranská Beseda Praha

Cena:190,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK MDŽ/MUZIKANTKY, DÁMY, ŽENY/- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na MDŽ/MUZIKANTKY, DÁMY, ŽENY/- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce MDŽ/MUZIKANTKY, DÁMY, ŽENY/- Praha

MDŽ ? Muzikantky, dámy, ženy

Koncert čtyř muzikantek, jež navazují na úspěšný stejnojmenný projekt, pod kterým v letech 2013 – 2016 vystupovaly Lucie Redlová a Beata Bocek společně houslistkou Jitkou Šuranskou.

Tyto tři významné osobnosti moravského folku a folkloru spolu tehdy odehrály téměř třicet koncertů, jež se vyznačovaly dramaturgickou pestrostí a ženskou živelností. Po úmrtí Jitky Šuranské na podzim 2019 to vypadalo na smutný konec projektu, Beata navíc žila dlouhodobě ve Švédsku.

Před Vánoci 2020 se ale dala Beata s Lucií znovu dohromady a s pomocí posil, dalších kamarádek a výborných muzikantek Evy Ludvík Kudrnové (housle) a Alžběty Jamborové (hoboj, flétny), si spolu zahrály ve streamovaném koncertu nejen své písničky, ve kterých si navzájem hostovaly, ale právě i „Jitčiny“ lidovky. Byla to krásná vzpomínka na Jitku a večer plný radosti z hudby.
Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

MDŽ/MUZIKANTKY, DÁMY, ŽENY/- Praha -Malostranská Beseda Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)