Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno

22.10.2021

Kafara, Fryčajova 78/16, Brno

Cena:180 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno -Kafara, Fryčajova 78/16, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno

Dvě skvělé písničkářky, každá za sebe i obě spolu. Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. A krom toho, že každá vystoupí zvlášť se svým projektem, vytvoří též ojedinělé společné aranže, a to i spolu s vynikajícím kontrabasistou Jakubem Nožičkou.

PRUNE vydala svoji debutovou desku Kruhy pod producentským dohledem Martina E. Kyšperského (Květy). Komorní a jemné písničky navzdory melancholii překypují nadějí a pozitivním viděním světa. Chvíli je to průzračně čistý folk, chvíli barově zamyšlený šanson, jazzové cítění se míchá se soulovými barvami hlasu.

MARTINA TRCHOVÁ, jedna z nejvýraznějších osobností naší písničkářské scény, je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt. Martina je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, věnuje se výtvarnému umění a společně s Adamem Kubátem vystupuje s programem písní Zuzany Navarové.Štítky: Hudba, World music / Ethno / Folk

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno -Kafara, Fryčajova 78/16, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno -Kafara, Fryčajova 78/16, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Martina Trchová, Prune & Jakub Nožička- Brno -Kafara, Fryčajova 78/16, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.