Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno- Brno

pátek

13.10.2023

Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno

Cena:350 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno- Brno -Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno- Brno

Vostrej večírek v Brně v Unleaded coffee !!!

MALIGNANT TUMOUR působí na hudební scéně od roku 1991 a byl jednou z prvních kapel hrajících extrémní podobu metalu v ČR. Za svou, skoro třicetiletou kariéru mají na svém kontě přes 1000 koncertů na třech světových kontinentech a řadu kvalitních a uznávaných hudebních nosičů, z nichž desky IN FULL SWING (2008), EARTHSHAKER (2010) a THE METALLIST (2016) získaly vysoce kladný ohlas kritiky, což bylo mimo jiné ohodnoceno i soškou Anděla v kategorii Hard and Heavy. Bystrému posluchači jistě neunikl důraz na netradiční videoklipy, z nichž jeden získal ocenění „videoklip desetiletí“. V současné sestavě (Bilos – kytara/zpěv, Šimek basa/zpěv, Bohdič bicí, Korál kytara/zpěv) trhají koule, nakopávají prdele porcí jejich špinavého metalického rock´n´rollu v podobě nové desky THE METALLIST(2016). A příběh pokračuje…(zdroj:vloni do 12h a vykalený 3 flašky Jacka s Bilosem brodíce se plechovkama od coly ven)

StreetMachine je kapela z Pardubic hrající od roku 1995 a ve své hudbě promítá množství hudebních žánrů. V jejich originální tvorbě se nachází mix metalu, hard core, punku i rocku. Za dobu své existence získala početnou skupinu fanoušků v ČR i mimo a je známá svou energickou live show, o kterou se stará celá kapela v čele s frontmanem Valdou. (zdroj: muzimax.cz)

Kapela Crouch vznikla v létě 2010 ve Vyškově vlastně odštěpením od Hellstrike. Za vším byla chuť hrát konečně hardcore, tak jako to mají mazlíčci rádi - kapku se vrátit v čase do devadesátých let a změnit lokaci na New York. Název potom vznikl podle jedné z prvních písní věnované oblíbenému rugby. V angličtině se totiž mlýn rozehrává podle pokynů rozhodčího crouch – touch – pause – engage. Crouch je v tomto případě vlastně takové ticho před bouří, pokleknutí před výpadem. (zdroj: fobiazine.net)

 

 


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno- Brno -Unleaded coffee, Hybešova 46, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Malignant Tumour - Streetmachine - Crouch v UC Brno- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)