Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

Malá noc módy VI.: ????????????????????????????????????????????- Brno

Akce již proběhla!

čtvrtek

30.09.2022-01.10.2022

Akce již proběhla!

Židenická smuteční síň (vstup z ulice Komprdova), Komprdova 4334/18, Brno

Cena:200 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Malá noc módy VI.: ????????????????????????????????????????????- Brno -Židenická smuteční síň (vstup z ulice Komprdova), Komprdova 4334/18, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Malá noc módy VI.: ????????????????????????????????????????????- Brno

Alternativní móda i umělecká díla oživí Smuteční síň

Malá noc módy je platformou a kolektivem představující lokální i zahraniční alternativní, studentskou a nezávislou módu skrze přehlídkové a výstavní akce, publikace, debaty či workshopy.

Zahajovací večer šestého ročníku Malé noci módy se uskuteční v bývalé smuteční síni v Brně-Židenicích. Historická budova, která byla navržena architektem Ivanem Rullerem v roce 1983, je 15 let uzavřena a od roku 2011 byla hala odsouzena k demolici. Po obsáhlé diskuzi a petici ze stran obyvatelů Židenic se však síň dočkala nového slibu a v roce 2020 bylo rozhodnuto o její rekonstrukci.

Programem večera bude komentovaná prohlídka budovou smuteční síně a výstava. Tento prostor znovu ožije speciálním programem, kterým bude performance a výstava, jež jako obskurní vize bude reflektovat to, co móda v současnosti znamená v různých uměleckých a společenských sférách.

MNM Konference prozkoumá módu v médiích, průmyslu i školství

Druhý den Malé noci módy bude provázet celodenní konference, které se zúčastní široké spektrum módních nadšenců a nadšenkyň, profesionálů a profesionálek z módního prostředí. Skrze tři diskuzní panely se bude diskutovat nad tématy medializace, industrializace a edukace a společně s pozvanými hosty se bude narážet na možné či nemožné průsečíky jednotlivých disciplín. Jednotlivé hosty i zapojené umělce postupně oznamujeme na sociálních sítích.


Další festivaly v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Malá noc módy VI.: ????????????????????????????????????????????- Brno -Židenická smuteční síň (vstup z ulice Komprdova), Komprdova 4334/18, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Malá noc módy VI.: ????????????????????????????????????????????- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)