Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha

čtvrtek - pátek

17. 8. 2023 - 25. 8. 2023

Křižíkova Fontána Praha


Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha koupit vstupenku na MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha

Magická FontánaKřižíkova fontána znovu ožívá živelnou show v produkci skupiny Pyroterra. Velkolepé představení pod širým nebem kombinuje taneční a novocirkusové umění, moderní technologické efekty s vodním dílem českého vynálezce Františka Křižíka. Tento rok se diváci mohou těšit na světově unikátní světelné drony a vzkříšení hlavní trysky Křižíkovy fontány.

 

 

Živelná kombinace ohně, světla a vody spolu s elektrizujícími výkony světelných a ohňových tanečníků. Přehlídka jevištních prvků a speciálních efektů během jednoho večera. Teslův transformátor hrající živou hudbu milionem elektrických výbojů. Akční show s futuristickými prvky propojená interaktivní projekcí do vodních stěn, vyprávějící příběh inspirovaný životem českého velikána. Atmosféra diváky vtáhne do děje, při kterém pocítí ničivou sílu pradávného elementu ohně i životodárnou energii elektřiny a světla. Představení Magická Fontána navrací Křižíkovu fontánu zpět do kulturního dění s ambicí zapsat se mezi přední světová představení.

 

 

Vydejte se s námi na cestu časem, poznejte příběh počátků lidstva a souboje elementů ohně s elektřinou, ovlivňující samotný vznik magické fontány.

 

 

 

 


 

Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné), ZTP, děti do 12 let (včetně) a seniory 60+ let jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

Představení se koná za každého počasí. V případě deště je možné, aby všichni diváci seděli v zastřešeném hledišti.

 

 


MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA v srpnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha -Křižíkova Fontána Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum MAGICKÁ FONTÁNA- SEN FRANTIŠKA KŘIŽÍKA/- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)