Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

Lužánecká open 2024- Brno

pátek - neděle

14.06.2024-16.06.2024

ulice Lužánecká, Lužánecká, Brno

Cena:150 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Lužánecká open 2024- Brno -ulice Lužánecká, Lužánecká, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Lužánecká open 2024- Brno

Čtvrtý ročník Lužánecké Open 2024 je tady a přináší s sebou neuvěřitelnou dávku hudby, zábavy, občerstvení a skvělé atmosféry! 

Přijďte s námi 14. – 16. června oslavit konec školního roku a s ním i začátek letní sezóny na naši jedinečnou open street party!

Jaký program jsme si pro vás letos připravili?

První velká novinka je, že se festival stává třídenní akcí, na které se spojí významné instituce sídlící v blízkém okolí Lužánecké ulice - gymnázium tř.Kapitána Jaroše & Ponava café & Konzervatoř Brno 

???????????????? ???????????????????? - pátek patří studentským kapelám a absolventům Jarošky, sobota bude plná energetického vystoupení kapel rezonující hiphopovou scénou a tento rok poprvé – nedělní festivalový den – o jehož hudební doprovod se postarají muzikanti Konzervatoře Brno

Na vedlejší stagi se představí ???????????????? a ???????????????????? DJ’s a MC’s 

Všechny tři dny bude celá ulice naplněna stánky nabízejícími rozmanitou škálu od street food, po lokální pivovary, míchané drinky či designové výrobky a v neposlední řadě plná mezinárodní skate session včetně závodů.

???????????????????????????????????????? jak v pátek tak v sobotu bude probíhat ve spřáteleném podniku ???????????????????????? Akce se koná pod záštitou primátorky města Brna Markéty Vaňkové a za finanční podpory městské části Brno-střed.

Těšíme se na vás!


Další festivaly v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Lužánecká open 2024- Brno -ulice Lužánecká, Lužánecká, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)