Úvod  -> Film v Moravskoslezském kraji  ->  Film v Ostravě

Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava

14.08.2021

AMFI Ostrava-Poruba, M. Kopeckého 675, Ostrava

Cena:100 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava -AMFI Ostrava-Poruba, M. Kopeckého 675, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava

rodinný, Česko, 2021, 90 min

Příběh psí pravdy, lásky a naděje. „Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“

On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom s člověkem. Příběh Gumpa je o hledání psího štěstí a také o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku. Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Tenhle film vám otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit. Rodinný film režiséra F. A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich. V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo a další.

 Štítky: Kino

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava -AMFI Ostrava-Poruba, M. Kopeckého 675, Ostrava

PRODEJ VSTUPENEK Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava -AMFI Ostrava-Poruba, M. Kopeckého 675, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY na Letní kino: Gump - pes, který naučil lidi žít- Ostrava -AMFI Ostrava-Poruba, M. Kopeckého 675, Ostrava

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Ostravě a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.