Úvod  -> Koncerty v Olomouckém kraji  ->  Koncerty v Olomouci

Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci

Akce již proběhla!

25.11.2021

Akce již proběhla!

Jazz Tibet Club, Sokolská 48, Olomouc

Cena:319 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci -Jazz Tibet Club, Sokolská 48, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci

Devítinásobná držitelka hudebních cen Anděl v unikátním spojení s kapelou Květy

Lenka Dusilová, devítinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným hlasem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků.

V listopadu 2020 vydala desku Řeka, která je považovaná za jednu z nahrávek roku. Získala za ni tři ceny Anděl (v kategorii album, skladba a interpretka roku). Na dlouho očekávaném novém albu, které přichází devět let od předchozího sólového alba, přináší Lenka Dusilová nový repertoár, nový zvuk, nový tým spolupracovníků a osobní témata. K tvorbě alba Řeka přizvala producenty z rozdílných hudebních světů: Petra Ostrouchova a beatmakera a elektronického mága Aid Kida, působícího mimo jiné v kapele Zvíře jménem podzim. Mnoho barevných vrstev vzniklo přispěním řady zkušených hudebníků. V jedné z písní s Lenkou zpívají také Monika Načeva a Iva Bittová.

Lenka Dusilová se, v současné době, spojila s kapelou Květy, která jí bude doprovázet a tvořit paralelu vedle jejího sólového projektu. Uslyšíte výlučně tvorbu Lenky Dusilové, a to jak repertoár z nové desky Řeka, tak průřez starší tvorbou.


Koncert Lenky Dusilové v listopadu 2021 v OlomouciŠtítky: Hudba, World music / Ethno / Folk, Elektronika, Jazz / Blues / Klasika, Rock, Pop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci -Jazz Tibet Club, Sokolská 48, Olomouc

PRODEJ VSTUPENEK Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci -Jazz Tibet Club, Sokolská 48, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY na Lenka Dusilová feat. Květy- koncert v Olomouci -Jazz Tibet Club, Sokolská 48, Olomouc

Zaslat odkaz na akci emailem