Úvod  -> Volný čas v Jihomoravském kraji  ->  Volný čas v Brně

Korsika- Brno

Akce již proběhla!

16.09.2021

Akce již proběhla!

Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno

Cena:89 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Korsika- Brno -Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Korsika- Brno

Korsika / Martin Miřinský

V roce 2017 jsem se procházel Korsikou, dal jsem si trek GR20 a pár dalších vrcholů. Místní hory na mě udělaly velký dojem a zároveň naplnily bázní. Působily tak přísně, nebezpečně a nepřístupně. A přeci jsem postupně nabyl potřebné zkušenosti i odvahu a v největším LOCKDOWN (2021 duben) jsem vyrazil otestovat sebe i vybavení. Pracovní název Korsika 2000 plus. Cíl byl jasný - vylézt bez jištění na co nejvíce hor a výškových bodů s nadmořskou výškou 2000 m a více. Neměl jsem žádný pevný plán. Hlavní motivací byla radost z průzkumu neznačených horských hřebenů a sbírání vrcholů. Divoký a nebezpečný život horského dobrodruha, který má jen 50 metrů rep šňůry na slanění.
Tohle je výsledek 40 dnů veselého spokojeného lezení v naprosté pustině bez lidí. Hmm, taky bestiálně nebezpečné se surovým nevyzpytatelným počasím, vždyť víte, jak bylo v ČR! Pouze jeden den se ke mě přidal mladík z Francie Giam. Přeběhli jsme lehčí hřeben a stanuli na osmi vrcholech. Zbytek 127 vrcholů jsem byl sám. Celkem tedy 131 hor a vrcholků s výškou 2000 m!Štítky: Přednáška / Konference, Cestování

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Korsika- Brno -Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Korsika- Brno -Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Korsika- Brno -Expediční klubovna, Jezuitská 1, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.