Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty v Pardubicích

koncert Zrní, Korben Dallas- Pardubice

pátek

21.06.2024

Piazzetta Automatické Mlýny, Automatické mlýny 1963, Pardubice

Cena:560 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert Zrní, Korben Dallas- Pardubice -Piazzetta Automatické Mlýny, Automatické mlýny 1963, Pardubice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert Zrní, Korben Dallas- Pardubice

Zrní, Korben Dallas- PardubiceOpět společně na jednom pódiu. Něžný artbrut, uhelnej zen a muzika, která vám nedovolí sedět ani přešlapovat na místě.

Zrní, kapela čtyř Janů a jednoho Ondřeje, původně z Kladna. Hraje od roku 2001, první desku "Voní" vydali po osmi letech, v roce 2009. Druhé album Hrdina počítačový hry jde do světa vyšlo v roce 2011 pod záštitou písničkářky Radůzy na jejím labelu Radůza Records. V roce 2012 vydala skupina album Soundtrack ke konci světa, za které byla nominována na cenu Vinyla i Apollo za nejlepší desku roku a ve čtyřech kategoriích na cenu Anděl 2012. Nakonec si odnesla tu za Objev roku. V září 2014 vydala skupina album Následuj kojota, za které získalo nominaci na album roku v cenách Apollo a tři nominace na ceny Anděl 2014. V březnu 2017 vychází album "Jiskřící", které bylo natočeno ve španělském Madridu. 

Korben Dallas je slovenská hudební skupina z Bratislavy. Na scéně působí od roku 2010 a na svém kontě má 6 alb. Do povědomí se dostali v roce 2013 s hitem „Otec“. Jsou pravidelnými hosty velkých slovenských a českých festivalů (Pohoda, Grape, Topfest, Colours of Ostrava). V České republice odehráli sérii společných koncertů právě s kapelou Zrní. V Pardubicích vystoupili poprvé v roce 2014 na Oblaka festu. Po celou dobu hrají ve stejné sestavě - Juraj Benetin, Ozzo Guttler a Lukáš Fila.


Zrní, Korben Dallas v Pardubicích v červnu 2024 


Další koncerty v Pardubicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert Zrní, Korben Dallas- Pardubice -Piazzetta Automatické Mlýny, Automatické mlýny 1963, Pardubice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)