Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

koncert YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/

sobota

07.12.2024

20:00

SONO Centrum Brno

Cena:1590,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/ -SONO Centrum Brno koupit vstupenku na koncert YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/ -SONO Centrum Brno Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/

YAMATO The Drummers of Japan BrnoCelosvětově proslulý bubenický ansámbl YAMATO z japonského hlavního města bubenického řemesla Prefektury Nara, se po dvou letech vrací zpět do České republiky!
 

Fenomenální bubeníci plánují na rok 2024 světové turné s novým konceptuálním představením ”Hinotori - The wings of the Phoenix“ a v rámci World Tour 2024 zavítají také do šesti měst České republiky. Představí se postupně v Ostravě, Zlíně, Plzni, Hradci Králové, Brně a turné zakončí v Praze.
 

V roce 2024 bubeníci vyjíždějí s novým představením ”Hinotori - The wings of the Phoenix“, které bude oslavou pohybu, vytrvalosti, pevné vůle v cestě za zdrojem života – Sluncem.
 

Jak už jsme u souboru YAMATO zvyklí, bude to opět strhující audio-vizuální show, která vás zvedne ze sedadel! Bubeníci YAMATO si vždy svou propracovanou kompozicí doslova podmaní publikum, vyprodávají sály po celém světě, sklízí ovace a skvělé recenze. 2 hodiny nekonečné energie Taiko bubeníků YAMATO – The Drummers of Japan je vždy nezapomenutelným zážitkem pro všechny věkové skupiny.


YAMATO The Drummers of Japan v Brně v prosinci 2024


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert YAMATO – THE DRUMMERS OF JAPAN/ -SONO Centrum Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)