Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Hodoníně

Koncert TUBLATANKA 40 ROCKOV- Hodonín- DOBRÍ PRIATELIA TOUR + HOST: ARGEMA

Akce již proběhla

6.10.2023

Akce již proběhla

DK Hodonín Hodonín


Aktuální Koncerty v Hodoníně


Čt

Kulturní dům, Svatobořice-Mistřín; Hlavní 1080/111 (okres Hodonín)


450Kč v předprodeji, na místě 490Kč.

Vánoční koncert Petra Bende se svými hosty. Zazpívá dětský sbor ZUŠ Dubňany pod vedením Kláry Strýčkové.

Po

Kulturní dům Bzenec (okres Hodonín)


590,- a 540,-

Místo konání: Kulturní dům Bzenec, Bzinská 762/3, Bzenec Předprodej: www.ticketportal.cz nebo Městské informační centrum Bzenec.   Hana a Petr Ulchychovi jako duo, působí na scéně již několik dek&a...více

St

Kulturní dům Strážničan Strážnice (okres Hodonín)


990,-

Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním progra...vícePopis kulturní akce Koncert TUBLATANKA 40 ROCKOV- Hodonín- DOBRÍ PRIATELIA TOUR + HOST: ARGEMA

Tublatanka 40 rockov
Dobrí priatelia tourTublatanka slaví 40 let novým albem a velkolepým turné!

Přední slovenská rocková skupina Tublatanka má za sebou velice bohatou historii. Vznikla kolem roku 1982 a v následujících desetiletích přinesla hity jako Pravda víťazí, Žeravé znamenie osudu, Láska, drž ma nad hladinou, Šlabikár, Skúsime to cez vesmír, Priateľ, Dnes a mnoho dalších.

Za svojí existenci vydala Tublatanka jedenáct řadových alb a nyní přichází po jedenácti letech s novou deskou! Pro ni současná podoba kapely ve složení Maťo Ďurinda, Juraj Topor a Peter Schlosser připravila čtrnáct nových písní. U příležitosti této novinky a zároveň výročí 40 let tato trojice vyráží na první opravdové turné po České republice pod názvem „Dobrí priatelia“!

Legenda československé rockové scény během podzimu 2023 objede třináct prestižních míst. Jako speciální host na všech koncertech turné vystoupí Argema! Ta shodou okolností dosáhla stejného milníku tento rok.

 „Tublatanka Dobrí priatelia tour” startuje 28. září v Plzni a závěr připadne na pražskou a brněnskou sportovní halu 9. a 10. listopadu. Pro turné plánuje kapela i její host speciální playlisty, strhující show se speciální scénou, efekty a hlavě neopakovatelný hudební zážitek. Vždyť půjde o první plnohodnotné turné v tak bohaté historii kapely a spojení prezentace nového alba s kulatým výročím. To si rozhodně nenechte ujít!

Předprodej bude zahájen 21.12. v síti Ticketstream a na stránkách kapely si můžete objednat speciální promo balíček vstupenky a nového alba. Více informací hledejte na www.tublatanka.sk.


Sleva 50% ze standardní ceny pro děti do 12 let (včetně) k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce, např. kartičkou pojištěnce.
Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.
ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě.


Koncert TUBLATANKY v říjnu 2023 v Hodoníně + host Argema


Další koncerty v Hodoníně

Další koncerty Argema
Oficiální web Argema: http://www.argema.cz


Další koncerty Tublatanka
Oficiální web Tublatanka: https://www.tublatanka.sk

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert TUBLATANKA 40 ROCKOV- Hodonín- DOBRÍ PRIATELIA TOUR + HOST: ARGEMA -DK Hodonín Hodonín

Argema


Tublatanka