Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty v Chrudimi

Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022

Akce již proběhla!

sobota

06.08.2022

Akce již proběhla!

18:00

Amfiteátr Rychtář Hlinsko

Cena:590,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022 -Amfiteátr Rychtář Hlinsko koupit vstupenku na Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022 -Amfiteátr Rychtář Hlinsko Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022

Koncert původně plánovaný na 18.06.2022, následně 15.07.2022 se přesouvá na nový termín konání 06.08.2022. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

Přátelé, omlouváme se za dvě informace o změně termínu v krátké době. Ale nakonec se nám pro Vás podařilo dohodnout vystoupení kapely Traktor v Hlinsku ještě na letošní léto. Bude to v sobotu 6.8. společně s kapelami Walda Gang a Horkýže Slíže.

 

Po dvou letech skončilo turné Monster Meeting, které kapelu i fanoušky provedlo událostmi posledních dvou let. To byl také poslední tah na Šachoffnici, kterým se uzavřela úspěšná etapa dosavadní úspěšné koncertní cesty Traktoru.

Ale šach-matem nic nekončí, naopak! Traktor svoji hru hraje dál a zve fanoušky na největší turné v jeho historii! Ke zveřejněnému výročí 20 let na ostravském zimním stadionu přidává další halové a open air koncerty! Kostky jsou tedy vrženy a v prodeji jsou nyní lístky na turné k novému albu. To nese název Sedmá strana kostky a již nyní je oceněné zlatou deskou. Kapela na tour přiveze nejen songy z nového alba a osvědčené hity, ale i poctivou a zároveň velkolepou rockovou show!

 


Koncert TRAKTOR v srpnu 2022 v Hlinsku


Další koncerty v Chrudimi

Další koncerty Traktor
Oficiální web Traktor: http://www.traktor-rock.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022 -Amfiteátr Rychtář Hlinsko

Traktor

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Koncert TRAKTOR- Hlinsko- OPEN AIR TOUR 2022

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)