Úvod  -> Koncerty v Libereckém kraji  ->  Koncerty v Jablonci nad Nisou

koncert Paulie Garand band & Kenny Rough- Jablonec nad Nisou

pátek

14.06.2024

Pivovar Volt, Palackého 2302/28, Jablonec nad Nisou

Cena:290 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert Paulie Garand band & Kenny Rough- Jablonec nad Nisou -Pivovar Volt, Palackého 2302/28, Jablonec nad Nisou

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert Paulie Garand band & Kenny Rough- Jablonec nad Nisou

koncert Paulie Garand band & Kenny Rough- Jablonec nad NisouPaulie Garand

je český rapper, producent a režisér. Doposud vydal 9 sólových alb, která se vyznačují osobitým stylem kombinující různorodou mozaiku nálad a atmosfér. Mezi jeho nejznámější skladby patří například Molo, La Familia, Boomerang, Tuláci, Starkids, Pavučina lží, L.B.C., Play, Runway a další. Velké oblibě se také těší jeho nové album AMONIT, které je emotivní zpovědí a vyniká svým uměleckým přesahem a konceptem.

Kenny Rough

Producent, kterého přivedla k muzice základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy. Kenny vyrůstal v hudebním prostředí, jako dítě začínal na flétnu a klarinet, nakonec se ale zdokonalil ve hře na saxofon. „V druhé polovině základní školy mě absolutně uhranul rap a hip-hop obecně. Původně jsem chtěl být raper a dokonce jsem i nějaké tracky natočil, ale naprosto přirozenou cestou jsem se přesunul k beatmakingu potažmo hudební produkci,“ říká Kenny, který se přirozeně posunul k vlastním beatům a praci se samply.

V roce 2007 vydal svoji první instrumentální desku Falešná existence. O rok později se produkčně spojil s BPM – bývalou kapelou Paulieho Garanda, se kterým spolupracuje dodnes.

Kenny Rough pro interprety z labelu vyprodukoval desítky beatů. A nejen pro ty; mezi rappery vyvolává jeho produkce zájem, mezi producenty respekt. Také míchá a masteruje spoustu československého materiálu. Momentálně nejvíc času věnuje práci na své první producentské sólovce.


koncert Paulie Garand band & Kenny Rough v Jablonci nad Nisou v červnu 2024


Další koncerty v Jablonci nad Nisou
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert Paulie Garand band & Kenny Rough- Jablonec nad Nisou -Pivovar Volt, Palackého 2302/28, Jablonec nad Nisou
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)