Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty v Pardubicích

koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- Holice

sobota

31.08.2024

Kulturní dům města Holic Holice Holubova 768, Holice 53401

Cena:400 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- Holice -Kulturní dům města Holic Holice Holubova 768, Holice 53401  koupit vstupenku na koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- Holice -Kulturní dům města Holic Holice Holubova 768, Holice 53401 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- Holice

koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- HoliceSobota 31. srpna 2024 v 19.00 hodin Ondřej Ruml a Jazz Quintet Jdeme na Ježka!

Kulturní dům Holice Všestranný hudebník, zpěvák a herec Ondřej Ruml patří mezi výrazné osobnosti české hudební scény a je znám svým novátorským přístupem k hudbě. Věnuje se především koncertování, sólově i s kapelou, vystupuje také v muzikálech i činoherních projektech na různých divadelních scénách. Jeho zatím posledním divadelním počinem je role Thomase Jeroma Newtona v muzikálu Davida Bowieho Lazarus. Spolu s kapelou Jazz Quintet, která patří k předním tělesům současné jazzové scény, představí nově pojaté písně slavného Osvobozeného divadla.

Repertoár koncertu vychází z desky Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha oceněné Zlatou deskou. Účinkují: Ondřej Ruml Jazz Quintet v obsazení: Martin Brunner klavír Tomáš Baroš kontrabas Dano Šoltys bicí Miroslav Hloucal trubka Radek Zapadlo saxofon Vstupenka pro vozíčkáře a jeho doprovod je dostupná pouze přes naše obchodní oddělení. Prosím, kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře, přikládejte naskenovaný průkaz ZTP/P.


koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet v srpnu 2024 v Holicích


Další koncerty v Pardubicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert Ondřej Ruml a Jazz Quintet - Zlatá Pecka 2024- Holice -Kulturní dům města Holic Holice Holubova 768, Holice 53401
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)