Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty ve Svitavách

Koncert INSANIA + FUZZY2102- Svitavy- GRRRotesky tour

pátek

07.04.2023

Alternativní klub Tyjátr, Purkyňova 17, Svitavy

Cena:309 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert INSANIA + FUZZY2102- Svitavy- GRRRotesky tour -Alternativní klub Tyjátr, Purkyňova 17, Svitavy

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert INSANIA + FUZZY2102- Svitavy- GRRRotesky tour

Koncertní turné k albu “GRRRotesky”, které vyšlo u labelu Smile Music. INSANIA v novém materiálu navazuje na předchozí album “Na počátku byl spam” a na základ silné metalové rytmiky s výraznou elektro-syntezátorovou stopou dál vrství sarkasmy a ironii.
Na GRRRoteskách ale tentokrát zachází ještě dál v nadhledu i sebeironii, jak naznačují např. skladby “Narvi svůj testosteron jinam”, “Ses ztrapnil” nebo “Jedeme peklo”. Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století. Název alba i turné „GRRRotesky“ je kombinací dvou emocí: pobavení vs. vztek (komiksové grrr), které se budou vzájemně doplňovat na prknech, co znamenají podsvětí!

FUZZY2102
indie popový písničkář /songwriter/ z Litomyšle
V září 2015 vydal své debut album Moonpop (Moonpop Records/IndiesMG), které se setkalo s příznivým ohlasem (typ měsíce v časopise Rock & Pop a další recenze..) a v únoru 2016 EP Kafka na nábřeží. Písně Nikola a Fabrika je možné slyšet na ČR Radiu Wave, také píseň Romeo s Julií patří k nejhranějším písním na hudebním webu Bandzone.cz.
Fuzzy2102 postoupil mezi top 100 Mattoni Hvězda Internetu 2015. Píseň Kafka na nábřeží ze stejnojmenného EP po několik týdnů(3) vedla cz-sk hitparádu Velká sedma na Radiu 1, také rádio Proglas zařazuje některé písně Fuzzyho do vysílání. Na EP Kafka na nábřeží spolupracoval Fuzzy2102 s Moimírem Papalescu (Gun Dreams, Vanessa, The Nihilists, Magnetik…), Filipem Helštýnem (DIV I DED). V září 2016 vydává singl Pokoj plný mraků (Moonpop Records/IndiesMG). Druhé album Fuzzyho2102 má název Moonfactory a obsahuje deset písní. Vyšlo v září 2017 u labelu Červený kůň.
Na jaro 2022 připravil nové album „Všichni chtějí být šťastní“. Toto v pořadí 4. album je prvně obohaceno o skvělou hru bubeníka Vojty Sedláka a spoluprodukci Petra Slezáka.

Vstupné:
340,- Kč na místě


Koncert INSANIA + FUZZY2102 v dubnu 2023 ve Svitavách


Další koncerty ve Svitavách
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert INSANIA + FUZZY2102- Svitavy- GRRRotesky tour -Alternativní klub Tyjátr, Purkyňova 17, Svitavy
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Koncert INSANIA + FUZZY2102- Svitavy- GRRRotesky tour

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)