Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Českém Krumlově

koncert INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český Krumlov

pátek

11.10.2024

Zámecká jízdárna, K Zámecké zahradě, Český Krumlov

Cena:590 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český Krumlov -Zámecká jízdárna, K Zámecké zahradě, Český Krumlov

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český Krumlov

 

INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český KrumlovDívčí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo roku 2004. Dívky experimentovaly s jazzem i swingem až našly svůj vlastní „inflagranti music styl“. Dohromady tvoří velmi atraktivní uskupení.

Vlastní originální aranže slavných melodií z klasiky, rocku i popu v instrumentálních úpravách pro smyčcové nástroje. V repertoáru mají klasické skladby J.S.Bacha nebo A.Vivaldiho i hity od kapel MetallicaEurope, Queen. Použití klasických smyčcových nástrojů v elektrické podobě a kombinace klasické a moderní hudby tak tvoří originální crossoverové hudební počiny a unikátní show.

Svými neotřelými aranžemi bourají předsudky a bariéry v hudbě, dokazují to i  tisíci prodanými audio nosiči i odehranými koncerty. Dívky působí v Česku i v zahraničí, vystupovaly v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Holandsku, Polsku, Řecku, Itálii atd.

Marian Vojtko započal své muzikálové působení dílem S. Sondheime Little Night Music. Během studií úspěšně absolvoval konkurz na Svobodův muzikál Dracula, kde v prvním i druhém uvedení zpíval role Kněze a Stevena. Ve slovenském nastudování Landova muzikálu Krysař ztvárnil titulní roli Krysaře a v Pomádě roli Anděla. Úspěch na pražské muzikálové scéně mu poprvé přinesla alternace titulní role hraběte Monte Crista ve stejnojmenném muzikálu Karla Svobody.

V divadlech Broadway a Hybernia vystupoval v muzikálech Kleopatra (Caesar a Marcus Antonius),Tři mušketýři (Kardinál Richelieu, Athos), Angelika (Joffrey de Peyrac), Mona Lisa (Leonardo da Vinci). V posledním muzikálu Karla Svobody Golem si zahrál roli Štěpána Skotnici, v obnovené premiéře muzikálu Dracula pak ztvárnil hlavní roli krvelačného hraběte. Od února 2010 vystupoval v hlavní roli velkolepého muzikálu Zdeňka Bartáka Baron Prášil v Divadle Hybernia. Za roli Barona Prášila získal Cenu Thálie 2010.

Největší úspěch mu však zatím přinesla hlavní dvojrole v broadwayském muzikálu Jekyll & Hyde od skladatele Franka Wildhorna, uváděném v Hudebním divadle Karlín. Samotný autor označil Mariana Vojtka jako jednoho z nejlepších představtelů této dvojrole na světě.

Smíšený pěvecký sbor Medvíďata je nejstarším oddělením Českokrumlovského dětského sboru, který byl založen v roce 1995 při ZUŠ v Českém Krumlově a má na svém kontě řadu tuzemských i zahraničních úspěchů. Za tím vším stojí již od roku 1995 charismatický a mládeží milovaný sbormist Mgr. Lukáš Holec.


INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český Krumlov v říjnu 2024


Další koncerty v Českém Krumlově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert INFLAGRANTI, Marian Vojtko a Medvíďata- Český Krumlov -Zámecká jízdárna, K Zámecké zahradě, Český Krumlov
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)