Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno

čtvrtek

07.09.2023

Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600

Cena:1099 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600  koupit vstupenku na Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno

Původní doprovodná skupina Amy Winehouse s vynikající Bronte Shande míří zpět do ČR!
 
Letos uplynulo již 11 let od smrti populární zpěvačky Amy Winehouse (†23.7.2011), která během své krátké kariéry natočila dvě brilantní alba Frank (2003) a Back to Black (2006). Po roce písně z obou desek znovu ožijí na podiu před českým publikem v podání party původních hudebníků, kteří s Amy koncertovali a nahrávali, doplněné o vycházející hvězdu Bronte Shande.
 
Česká premiéra Forever Amy se uskutečnila v Praze po mnoha odkladech z důvodu covidu až uprostřed léta 2022. Kdo si však počkal, mohl ocenit vysokou úroveň vystoupení, které oslavuje život a dílo ikonické zpěvačky. I proto se pořadatelé rozhodli představit tento hudební zážitek rovněž divákům na Moravě, a to v prostorách špičkového hudebního sálu Sono Centrum v Brně dne 7.9.2023.
Baskytarista Dale Davis je vůdčí osobností formace, která vystupuje v následujícím obsazení: Hawie Gondwe (kytara), Nathan Allen (bubny), Ben Edwards (trubka) a Jim Hunt (saxofon/flétna). Jejich profesní životopisy oplývají plejádou hvězdných jmen, s nimiž tito pánové měli možnost pracovat – posuďte sami: Tina Turner, Paul Young, George Michael, Gnarls Barkley, Sinead O´Connor či Noel Gallagher.
 
Post zpěvačky zaujímá Bronté Shande z Bristolu, která je projevem i vokálními možnostmi Amy velice blízká. Za svou hudební dráhu taktéž nasbírala obdivuhodné kolaborace, jmenujme např. skupiny Oasis, Primal Scream či zpěváka Richarda Ashcrofta.
 
Show Forever Amy se daří vyprodávat hudební sály po celé Evropě a nyní míří znovu do ČR. Čím je charakteristická? Nerozptyluje divákovu pozornost všemožnými efekty, ale soustředí se na vynikající zpěv a hudbu, proto je důstojnou poctou a zároveň velice autentickým představením, díky kterému na podiu znovuožívá legenda Amy. Nenechte si ujít! Další informace najdete na http://foreveramylive.com/
Pořadatel
CFCZ s.r.o. Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00, Brno, Česká republika

Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande v září 2023 v Brně


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Koncert Forever Amy original Amy´s band feat. Bronte Shande- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)