Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Koncert FLAMENGO reunion session- Praha

čtvrtek

27.06.2024

20:30

Malostranská Beseda Praha

Cena:390,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert FLAMENGO reunion session- Praha -Malostranská Beseda Praha koupit vstupenku na Koncert FLAMENGO reunion session- Praha -Malostranská Beseda Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert FLAMENGO reunion session- Praha

Flamengo reunion sessionV roce 2022 uplynulo neuvěřitelných 50 let o vydání dnes již kultovní desky československé historie rocku Kuřete v hodinkách. Za tímto jedinečným hudebním počinem stojí kapela Flamengo dnes Flamengo Reunion Session, které se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Doplňují je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna, vokály).

Flamengo Reunion Session navazuje na období let 1970 - 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a následně také Vladimíra Mišíka. Návštěvníci koncertů se tak mohou těšit, že uslyší celé album Kuře v hodinkách v celé své kráse. Za všechny skladby z desky jmenujme například kultovní Rám příštích obrazů, Já a dým, Doky vlaky, hlad a boty, nebo Stále dál.

 V prvním setu si kapela připomene období před „Kuřetem“ a tak se příznivci starého bigbítu mohou těšit na skladby jako Too Much Love is Bad Thing, Každou chvíli či Týden v elektrickém městě, chybět nebudou ani kultovní covery, které Flamengo v daném období hrálo. Jde například o Evil Woman nebo Tabacco Road.

Flamengo Reunion Session tak návštěvníkům vystoupení slibuje jedinečný, autentický a hlavně originální zážitek legendárního FLAMENGA s jeho původními členy a původním repertoárem.

Za zmínku také stojí, že v letošní roce 2024 Vladimír Guma Kulhánek slaví své 80té narozeniny. Těšíme se, že toto jubileum oslavíme společně s Vámi, s Flamengem a Kuřetem v hodinkách.


Koncert Flamengo reunion session v červnu 2024 v Praze 


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert FLAMENGO reunion session- Praha -Malostranská Beseda Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)