Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Příbrami

Koncert filmové hudby- Příbram

Akce již proběhla!

17.9.2021

Akce již proběhla!

19:00

Divadlo A. Dvořáka, Legionářů 400, Příbram

Cena:250,-

Popis kulturní akce Koncert filmové hudby- Příbram

Symfonický orchestr Dalibora Havlíčka zahajuje novou sezónu koncertním turné, během kterého navštíví se svým úspěšným koncertem známých filmových melodií několik českých měst.

Zazní nejen skladby, které orchestr provází od jeho vzniku v roce 2016 – například melodie z filmu Rocky, populárního seriálu Hra o trůny, či špionážní filmové série Mission Impossible. Uslyšíte ale i slavnou melodii Ennia Morriconeho z filmu Tenkrát na Západě a soundtracky dobrodružných filmů  Indiana Jones, Sedm statečných, Poslední Mohykán a Vinnetou. Nebudou chybět ani melodie z filmů Pearl Harbor nebo Piráti z Karibiku, jejichž autorem je jeden z nejvyhledávanějších skladatelů současnosti, Hans Zimmer. Malé diváky zase jistě potěší melodie z filmové série o Harrym Potterovi  nebo animované série Madagascar. Na své si přijdou také milovníci prvního a patrně i nejznámějšího českého filmového muzikálu z roku 1964 Starci na chmelu.

(Zakoupené vstupenky na koncert 26.3.2021 zrušený z důvodu epidemie zůstávají v platnosti)

https://www.youtube.com/watch?v=0qdQ_lfKPDM


Koncert filmové hudby v září 2021 v Příbrami
ULOŽIT SI TUTO AKCI

orchestrdh@gmail.com
https://www.divadlopribram.eu/program-a-aktuality/#d_762953

Koncert filmové hudby- Příbram -Divadlo A. Dvořáka, Legionářů 400, Příbram

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Příbrami a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.