Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Koncert EWA FARNA "30"- Praha O2 arena

sobota

14.10.2023

O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000

Cena:690 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Koncert EWA FARNA "30"- Praha O2 arena -O2 arena Praha 9 Českomoravská 2345/17a, Praha 9 19000  koupit vstupenku na Koncert EWA FARNA

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Koncert EWA FARNA "30"- Praha O2 arena

Ewa Farna oslaví třicetiny svým prvním koncertem v O2 areně

Česko-polská zpěvačka Ewa Farna oslaví své 30. narozeniny stylově – svým doposud největším koncertem v největší české hale, pražské O2 areně. Zlatá slavice a držitelka ceny Anděl, která před rokem oslavila neuvěřitelných 15 let na hudební scéně, si ke své třicítce nadělí dárek v podobě speciálního koncertu a to 14.10.2023.

Během tohoto mimořádného večera představí písně ze všech svých alb včetně posledního, kritiky vysoce oceňovaného UMAMI. Zazní samozřejmě skladby Měls mě vůbec rád, Boží mlejny melou, Leporelo nebo zlidovělé Boky jako skříň. Kromě nostalgického bilancování přinese především nemalou dávku pozitivní energie.

Rodačka ze slezské Vendryně, jejíž klipy mají téměř půl miliardy zhlédnutí, zve všechny posluchače a fanoušky na ojedinělou show těmito slovy: „Příští rok mi bude 30. Začínala jsem jako 12letá holčička, nyní ale jako dospělá žena a máma dvou dětí vnímám, že ona symbolická třicítka je fajn moment pro bilancování - více než polovinu svého dosavadního života jsem strávila na hudební scéně a připadá mi přirozené oslavit tyhle kulatiny i s fanoušky. Věřím, že spolu rozvlníme boky a díky návštěvníkům se stanu historicky nejmladší českou zpěvačkou, která odehraje svojí vlastní show v O2 areně.”

Majitelka jednoho z nejznámějších ženských hlasů v Česku i v Polsku slibuje spektakulární představení, na kterém se objeví na podiu kromě kapely desítek tanečníků a sboristů i zajímaví hosté.

Pro své nejvěrnější fanoušky připravila Ewa Farna speciální balíček VIP Experience s Ewou Farnou, díky kterému se budou moci s Ewou osobně setkat a budou tak moci zažít koncert nezapomenutelným způsobem.

Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu, přikládejte prosím naskenový průkaz ZTP/P.

 

Pořadatel

Bestsport, a.s. Českomoravská 2345/17a, 190 00, Praha, Česká republika


Koncert Ewy Farne v říjnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze

Další koncerty Ewa Farna
Oficiální web Ewy Farne: https://ewafarna.com/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert EWA FARNA

Ewa Farna

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Koncert EWA FARNA "30"- Praha O2 arena

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)