Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty ve Vyškově

Koncert DEEP PURPLE a HOLLYWOOD VAMPIRES- Slavkov u Brna- Slavkov Open 2023

Akce již proběhla

15.7.2023-16.7.2023

Akce již proběhla

Zámecký park Slavkov u Brna Slavkov u Brna Palackého nám. 1, Slavkov u Brna 68401


Aktuální Koncerty ve Vyškově


So

areál Huti Barbora Jince (okres Vyškov)


250,-

Vystoupí Čechomor Walda Gang Kabát rev. Plzeň Hořovická muzika   Dále bude také připraven doprovodný program pro děti. Vstup na akci od 12:00 Děti do 15let a ZTP zdarma.

areál Litava Park u zámku Bučovice Bučovice (okres Vyškov)


602,-

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností ka...více

So

Zámek Slavkov u Brna (okres Vyškov)


790

MARIE ROTTROVÁ. První dáma českého soulu, ostravská rodačka, skvělá zpěvačka, pianistka, skladatelka vystoupí 31.8.2024 od 19:30 ve Slavkově u Brna. Můžete se těšit na takové hudební klenoty z jejího reper...více

Společenské centrum Bonaparte, Palackého nám. 126, Slavkov u Brna (okres Vyškov)


400 Kč

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy přijíždí v rámci svého turné se svým novým programem opět do Slavkova u Brna, kde vystoupí 22.11.2024 od 19:00 na sále Bonaparte. Celovečerní zábavný program je plný nezapomenutelných legračních scének, písniček, zn...vícePopis kulturní akce Koncert DEEP PURPLE a HOLLYWOOD VAMPIRES- Slavkov u Brna- Slavkov Open 2023

SLAVKOV OPEN 2023
15. 7.
Koncert DEEP PURPLE
&
16. 7.
Koncert HOLLYWOOD VAMPIRES
 
Slavkov u Brna, Zámecká zahrada
 
Hudební festival Slavkov Open se v roce 2023 vrací do Zámecké zahrady, a to rovnou jako dvoudenní akce s hlavními vystupujícími Deep Purple a Hollywod Vampires.
 
ZVÝHODNĚNÉ DVOUDENNÍ FESTIVALOVÉ VSTUPNÉ 3490,- Kč
CENY JEDNODENNÍ VSTUPENKY 1890,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETMASTER OD 28. 11. 2022 V 11:00
 
Již tradiční hudební festival Slavkov Open se v roce 2023 rozšiřuje na dvoudenní bitvu rockových císařů. 15. července se po deseti letech do zámeckého parku ve Slavkově u Brna vrátí britská rocková legenda Deep Purple a o den později, Slavkov přivítá nejsympatičtějšího "piráta z Karibiku" na světě Johnyho Deppa, jako člena americké superskupiny Hollywood Vampires. Dále v ní hrají a zpívají takové hvězdy, jako kytarista skupiny Aerosmith Joe Perry nebo další americká rocková legenda – zpěvák Alice Cooper.
 
Vstupné na jednotlivé dny je 1890,- Kč, novinkou je také možnost zakoupení dvoudenní vstupenky za zvýhodněné vstupné 3490,- Kč. O dalších hostech tohoto unikátního rockového svátku budou pořadatelé informovat v nejbližších dnech.
 
Deep Purple: Tato britská rocková stálice přijede do Slavkova u Brna oslavit neuvěřitelných 55 let na hudební scéně. Kapela je spolu s Led Zeppelin a Black Sabbath považována za průkopníky Hard rocku. Kapela je a byla vždy složená ze špičkových hudebníků, kteří skvěle doprovázeli nezaměnitelný hlas zpěváka Iana Gillana. Jejich LP desky, jako Machine Head, Made in Japan či Perfect Strangers patří do rockové síně slávy a píseň Smoke On The Water, inspirovaná požárem budovy při koncertu Franka Zappy, se stala nesmrtelnou. Deep Purple za celou svoji kariéru zažili vrcholy i pády, dokonce i rozpad kapely, ale vždy se dokázali vrátit. Přežili odchod Iana Gillana a jeho nahrazení Davidem Coverdalem, přežili i odchod fenomenálního kytaristy Ritchie Blackmora, rozpad kapely, či odchod fanoušky milovaného klávesáka Jona Lorda. V současné době skupina koncertuje v sestavě, ve které jsou hned tři zakládající členové kapely, a to zpěvák Ian Gillan, bubeník Ian Paice a basák Roger Glover. Sestavu doplňuje vynikající klávesák Don Airey a kytarový irský mág Simon McBride.
 
Hollywood Vampiers: Americká superskupina, kterou založili před deseti lety Johny Deep, Joe Pery a Alice Cooper. Kapela byla založená s cílem uctívat hudbu rockových hvězd, kteří zemřeli v 70. letech. Za svoji éru natočili dvě alba. V roce 2015 první, s názvem Hollywood Vampires, na kterém se představil i Paul McCartney a v roce 2019 poté vydali studiovku Rise. Na koncertech vedle tří zmíněných hvězd hrají kytarista Tommy Henriksen, bubeník Glen Sobel, basák Chris Wise, či klávesák Buck Johnson. Název kapely i prvního alba je inspirován pijáckým spolkem největších rockových hvězd včele s Alice Cooperem. Kdo se chtěl stát součástí, musel na jednom z večírků, které probíhaly v Londýně nebo Los Angeles, „přepít“ všechny stávající členy. Řada z nich se i proto nedožila let osmdesátých. Těm všem proto kapela na svých koncertech skládá poctu. Diváci se tak mohou těšit na hity takových umělců a kapel, jako jsou John Lennon, Led Zeppelin, The Who, The Doors a další. K nejlepším předělávkám kapely patří například Hendrixova Manic Depession, či Wholle Lotta Love od Led Zeppelin. I když by se na první pohled mohlo zdát, že skupina těží z herecké popularity Johnyho Deepa, čas dokázal, že spojení zpěváka a skladatele Alice Coopera s brilantním kytaristou slavných Aerosmith Joe Perym a samozřejmě charismatickým Johnym Deepem bylo nadmíru šťastné. Pod hvězdami Slavkovského zámeckého parku nás tak čeká večer plný nejlepší světové rockové hudby.
 
Pořadatel
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. U Slavie 1540/2a, 100 00, Praha, Česká republika

Koncert DEEP PURPLE a HOLLYWOOD VAMPIRES v červenci 2023 ve Slavkově u Brna- Slavkov Open 2023


Další koncerty ve Vyškově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Koncert DEEP PURPLE a HOLLYWOOD VAMPIRES- Slavkov u Brna- Slavkov Open 2023 -Zámecký park Slavkov u Brna Slavkov u Brna Palackého nám. 1, Slavkov u Brna 68401