Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Kutné Hoře

koncert ABBA SHOW 50 | Kutná Hora- Kutná Hora

čtvrtek

30.05.2024

KD Lorec, U Lorce 57, Kutná Hora

Cena:590 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK koncert ABBA SHOW 50 | Kutná Hora- Kutná Hora -KD Lorec, U Lorce 57, Kutná Hora

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce koncert ABBA SHOW 50 | Kutná Hora- Kutná Hora

ABBA SYMPHONIC SHOW 50 Kutná HoraNejvětší hity legendární skupiny ABBA v podání nejlepší revivalové kapely v Kutné Hoře! Show vzdá hold 50. výročí jejího průlomu!

Slavná skupina ABBA slaví padesátiny! Show na její počest dorazí i do Brna! Dancing Queen, Money Money Money, SOS, Waterloo, Mamma Mia, Happy New Year, Thank You For The Music, The Winners Takes It All, Fernando a mnoho dalších!

Můžete se těšit na 100% živé vystoupení bez playbacků a half-playbacků. Celé představení je dokonalou hudební LIVE SHOW v 10 profesionálních muzikantech na podiu v dobových kostýmech, vše 100% živě. Pro nezaměnitelný, autentický zvuk velkého bandu vystupuje ABBA WORLD Revival úspěšně po celé Evropě a naše podání tvorby skupiny ABBA oslovuje posluchače 4 generací.

Koncert nabídne originální provedení repertoáru slavné hudební formace a naše vystoupení je 100% živá show-produkce deseti hudebníků. Repertoár zahrnuje přes 30 nejznámějších písní švédské legendární mega-skupiny 70-tých a 80-tých let, které byly nastudovány nejen podle studiových nahrávek, ale i podle audio a video nahrávek živých vystoupení skupiny ABBA, což zaručuje jak přesnost hudebního provedení, tak i dokonalé vystižení nálady a atmosféry každé jednotlivé skladby. Vlastní produkce je dokonalou živou interpretací skladeb ABBA na špičkové úrovni, včetně dokonalé image, dobových kostýmů a pódiové choreografie.


ABBA SYMPHONIC SHOW 50 v květnu 2024 v Kutné Hoře


Další koncerty v Kutné Hoře
ULOŽIT SI TUTO AKCI

koncert ABBA SHOW 50 | Kutná Hora- Kutná Hora -KD Lorec, U Lorce 57, Kutná Hora
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)