Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Kašpárek v rohlíku se chystá na hokejové mistrovství světa.

pátek

13.09.2024

19.00

OC Harfa

Cena:zdarma

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Kašpárek v rohlíku se chystá na hokejové mistrovství světa. -OC Harfa

Popis kulturní akce Kašpárek v rohlíku se chystá na hokejové mistrovství světa.

Dá se patentovat raclette z jitrnice? Proč se v rámci hokejových zápasů vyplatí elektronickou tužkou analyzovat i přestávky? Je možné být maskotem hned dvou týmů na nadcházejícím Mistrovství světa v hokeji, které hostí Česká republika? A lze zazpívat hitovku Angelina Jolie v rétorománštině? Odpovědi na tyto a mnohem více otázek přinese očekávané vystoupení hudebně-divadelního souboru Kašpárek v rohlíku. Natrénovaný tým přivede na plochu střechy OC Harfa jeho trenér – Kašpárek! Stane se tak v pondělí 13. května v 19.00, tedy před sledovaným matchem reprezentace České republiky a Švýcarska. Zdarma pro všechny přítomné, ovšem s omezenou kapacitou publika!

Kašpárek přicestuje se svým ansámblem z Polabí na pozvání Švýcarské ambasády. Ta na střeše OC Harfa vedle O2 Areny vytvoří Fan zonu švýcarského hokejového týmu, ve které se to bude hemžit červenými a bílými barvami, jazyky i lákadly do této alpské země. Ostatně se jimi nechal zlákat i Kašpárek v rohlíku: krátce po svém pražském vystoupení vyráží na švýcarské miniturné. Publikum v Ženevě a Curychu hodlá oslnit plejádou svých hitů v různých jazykových mutacích, včetně rétorománštiny! Pokud u osvědčených hitů jako Oteplováky nebo Nemohu na nohu přebásnění nebude možné, vystačí si se šťavnatými komentáři.

Ostatně, jeden Kašpárek připojuje hned před pražským koncertem: „Je nám ctí, že vystupujeme na střechu 55 po Beatles na střeše v Londýně. Ani se nebojíme, že by nás rozháněli „bobíci“, protože budou zřejmě všichni na hokeji. Tak jedině, že by nám podvečer zpestřili Bob a Bobek, maskoti celého mistrovství!“

Kašpárek v rohlíku ubezpečuje, že v publiku před pódiem nebude nadržovat Čechům ani Švýcarům. Na koncert trénuje v pěti jazycích volání ´Naši do toho!´ Jediný, kdo se tomu brání, jsou mladé zpěvačky souboru, kterým to údajně příliš připomíná podporu jejich rodičům… Ale třeba půjde podporu vztáhnout na přítomnost hokejistů Jiřího Novotného a Josefa Marhy, kteří se Švýcarskem spojili část své profesionální dráhy.

Jakožto certifikovaný přestávkový trenér hodlá Kašpárek večer 13. května obložit hudební přestávku kvalitním hokejem. Je připravený do tajů zasvětit i slovutné televizní komentátory, aby mohli živě a třeba i s elektronickou tužkou rozebírat přestávky. Ostatně, právě křepčení na Kašpárkův pódiový koučink doporučuje devět z deseti odborníků na pohybovou přípravu fanoušků před tak zásadním zápasem jako Česko – Švýcarsko!


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

markova@s-m-art.com
http://

Kašpárek v rohlíku se chystá na hokejové mistrovství světa.  -OC Harfa
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)