Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Českých Budějovicích

KABÁT TOUR 2021- koncert skupiny Kabát v Jihlavě

Akce již proběhla!

16.10.2021

Akce již proběhla!

20:00

Horácký zimní stadion JIHLAVA

Cena:od 520,-

PRODEJ VSTUPENEK KABÁT TOUR 2021- koncert skupiny Kabát v Jihlavě -Horácký zimní stadion JIHLAVA

Popis kulturní akce KABÁT TOUR 2021- koncert skupiny Kabát v Jihlavě

Kabát připravil Turné 2021. Je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauze u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To kapela doufá, že do Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá! A co k chystanému turné říkají: Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Poptávku na vozíčkáře pro jednotlivé haly zasílejte na rezervace@tikcetportal.cz s kopií oskenovaného průkazu.ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.ticketportal.cz/event/KABAT-TOUR-2021

KABÁT TOUR 2021- koncert skupiny Kabát v Jihlavě -Horácký zimní stadion JIHLAVA

PRODEJ VSTUPENEK KABÁT TOUR 2021- koncert skupiny Kabát v Jihlavě -Horácký zimní stadion JIHLAVA

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Českých Budějovicích a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.