Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

John Cale & the band- Praha

čtvrtek

01.03.2023

Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000

Cena:990 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK John Cale & the band- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000  koupit vstupenku na John Cale & the band- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce John Cale & the band- Praha

John Cale vystoupí 1. března 2023 v pražském Divadle Archa
 
Velšský zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, producent a zakladatel legendárních Velvet Underground John Cale se po pěti letech opět vrátí do České republiky. Za doprovodu svého bandu vystoupí 1. března v Praze v Divadle Archa. Sebou přiveze písně z nového alba MERCY, které vyjde na začátku příštího roku.
 
Hudebník John Cale (80) dokazuje, že věk je v jeho případě pouhé číslo. Koncertuje, skládá a aktivně se věnuje své kariéře, což dokládá i právě probíhající turné po Velké Británii. U nás, tehdy ještě v Československu, vystoupil poprvé v roce 1992 v Paláci Lucerna. Od té doby se do Čech vrátil ještě několikrát, včetně koncertu obnovených Velvet Underground, u jejichž zrodu stál. „Mám rád Prahu a české publikum. Za posledních patnáct let jsem si zvykl počítat Prahu mezi pět nebo šest míst, kam se těším nejvíc,“ řekl v roce 2006 v rozhovoru pro iDnes. „Věříme, že tyto věty stále platí, a že si příznivci Johna Calea opět přijdou na své. A jsem ráda, že vystoupení proběhne v Divadle Archa. Pro mě to bude takové rozloučení s tímto prostorem v jeho současné podobě, kde jsme udělali řadu krásných koncertů,“ říká za pořádající agenturu 10:15 Entertainment Milena Palečková.
 
Během březnového vystoupení určitě dojde i na představení nového alba MERCY, jehož vydání je plánováno na 20. ledna 2023. Cale se svými spoluhráči pro něj připravil dvanáct původních písní a dá se říci, že je to po deseti letech kompletní celé album z nových písní. Jako první počin z alba pustilo vydavatelství Domino Records videoklip Story of Blood. Možno zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=qgwOid8vdwE&t=415s&ab_channel=DominoRecordingCo.
 
Vystoupení Johna Calea je tak již po norských Röyksopp (22. února, Forum Karlín), jazzové ikoně Dianě Krall (20. května, Kongresové centrum) třetím avizovaným koncertem agentury 10:15 Entertainment pro rok 2023.
 
Více informací naleznete zde: www.1015.cz
 
Pořadatel
10:15 Entertainment, s.r.o. Ječná 547/15, 120 00, Praha, Česká republika

Koncert John Cale & the band v březnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

John Cale & the band- Praha -Divadlo Archa Praha 1 Na Poříčí 26, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum John Cale & the band- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)