Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Praze-západ

Jazz Černošice - Černošice

sobota

03.06.2023

Club Kino, https://www.clubkino.cz/, Černošice

Cena:300 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Jazz Černošice - Černošice -Club Kino, https://www.clubkino.cz/, Černošice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jazz Černošice - Černošice

Big Band Publicznej Szkoły Muzycznej

Soubor Big Band ZUŠ z polského města Leśnica hraje řadu klasických jazzových skladeb a aranží. V repertoáru Big Bandu najdete skladby, které kdysi hráli ti nejlepší světoví velikáni. Vysoká umělecká úroveň a nadšení těchto mladých lidí zaručuje neopakovatelný zážitek pro všechny. Účinkující jsou mladí lidé, studenti Veřejné hudební školy z našeho partnerského města Leśnica, kteří se každý den vzdělávají v oboru klasické hudby a jazzový Big Band je pro ně určitým způsobem odrazovým můstkem, pro některé z nich dokonce realizací snů.. Každý rok, dle nového náboru studentů, se mění složení Big Bandu - hrají v něm stále mladší lidé. Posledním velkým úspěchem tohoto orchestru je II. místo v IX. celostátní soutěži SCHOOL & JAZZ FESTIVAL ve městě Lubaczów. "

Mike Parker´s Trio Theory

Renomovaný newyorský basista Mike Parker, který působí v Evropě i na americkém kontinentu, ve svých projektech důmyslně a originálně propojuje jazz s funkem, klasiku s avantgardními výboji, drum’n’bass s jazzovou improvizací. Jeho kompozice působí, jako by se v nich mísily vlivy Charlese Minguse s Radiohead, Maurice Ravela s Led Zeppelin, Johna Coltranea s Davidem Bowiem. Výsledný tvar je svěží a nepředvídatelný, nechybí mu nadhled ani živelnost s vydatnou porcí elektrizující energie. Trio s fantastickou americkou rytmikou hraje mix svých skladeb, široce ovlivněných mnoha dalšími současnými hudebními

Jammie Marshall and Band

Než se Jamie Marshall přestěhoval do Prahy, byl více než dvacet let součástí londýnské hudební scény. Hrál v místech tak různých jako Královská slavnostní síň, klub Marquee, klub 12 Bar, ale například vystupoval také v Londýnském dopravním muzeu. Objevil se v celostátních britských rádiových stanicích a také v televizi (BBC 1, BBC 2, Channel4 a Sky TV atd). Živě hrál Jamie s takovými hvězdami, jako jsou Don McLean, The Blues Band, Paul Young and Los Pacaminos. Dále s frontmanem skupiny Squeeze Glennem Tilbrookem a britskou bluesovou legendou, jíž byl Long John Baldry. Jeho celostátní turné s McLeanem završili Jamie a jeho kapela nahrávkou speciální verze hitu American Pie ve studiu EMI – Abbey Road Studios. Tuto nahrávku pak zahráli živě v televizi BBC v pořadu Nejlepších deset popových písní.

 


Další koncerty v Praze-západ
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jazz Černošice - Černošice -Club Kino, https://www.clubkino.cz/, Černošice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Jazz Černošice - Černošice

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)