Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Jann- Praha -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000  koupit vstupenku na Jann- Praha -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jann- Praha

Polsko už si podmanil, teď má pop star Jann spadeno na nás. „Welcome to the party, say hi to everybody,“ zpívá čtyřiadvacetiletý hudebník, producent a textař Jann ve svém zatím nejslavnějším tracku Gladiator. Tahle i všechny ostatní Jannovy skladby pulzují energií, tohle je pop, který je do posledního tónu napojený na generace, k nimž polská star promlouvá. Po úspěchu v Eurovizi, vyprodaném polském turné a zastávkách na tamních nejprestižnějších festivalech vyráží Jann za hranice, český koncert proběhne 19. února 2024 v pražském Rock Café. Jannovy kořeny jsou nečekaně v klasice, několik let byl členem Národní opery ve Varšavě, pak se hudbě věnoval na studiích v Londýně.
 
Svůj první singl Do You Wanna Come Over vydal teprve před dvěma roky, nejpozději díky EP Power mu propadli fans po celém světě. Ty chytil za srdce palčivými baladami, aby jim záhy dodal naději energickým, současným popem. „Smash your competition, baby/ Show us some good entertainment/ Victory's your only payment,“ zpívá dále Jann ve svém virálním hitu a svými vlastními slovy se očividně i řídí. Tohle bude poslední příležitost vidět stoupající polskou hvězdu v takto komorním prostředí na dosah ruky.

Pořadatel

Fource Entertainment s.r.o. Lidická 796/20, 150 00, Praha 5, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jann- Praha -Rock Café Praha 1 Národní 20, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Jann- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)