Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David

sobota

25.02.2023

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:590 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David

ZMĚNA TERMÍNU
Jan Bendig přesouvá koncert ve Foru Karlín na 2023, hosty budou Lucie Bílá i Michal David
 
Vystoupení Honzy Bendiga ve Foru Karlín se přesouvá z původně plánovaného termínu v letošním září na nové datum, a to 25. 2. 2023. Hlavním důvodem jsou důležití hosté Lucie Bílá a Michal David. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
 
V letošním roce spolupracoval Honza Bendig se zmíněnou Lucií Bílou i Michalem Davidem. S Lucií Bílou vydal v dubnu videoklip Jednu malou chvíli, který nedávno překonal 4 miliony zhlédnutí a v žebříčku nejlepších videí v ČR je na osmém místě. Společný song má Honza i s Michalem Davidem. Před nedávnem k němu natáčeli videoklip. Vydání je naplánováno na září. Má být rozhodně na co hrdý, i přes to přiznává, že za posunutí koncertu ve Foru Karlín může jeho nesmělost.
 
„Nebudu si nic vymýšlet. Přiznávám, že za posunutí termínu můj strach. Bál jsem se Lucku i Michala Davida oslovit, aby na mém koncertě vystoupili. Dlouho jsem to odsouval a když už jsem se konečně odhodlal, měli bohužel termín plný.“ Spolupráce s nimi pro Honzu hodně znamená, a tak se snažil najít řešení. Jediný společný termín našli právě 25. února. „Je to zatím můj největší koncert a chci na něm Lucku i Michala. Jsou to pro mě legendy, na kterých jsem vyrůstal. Vystoupit po jejich boku je pro mě čest. I když je ze tří čtvrtin vyprodaný, rozhodl jsem se ho nakonec posunout,“ vysvětluje Honza.
 
Zpěvák chystá s produkčním týmem do Fora Karlín velkolepou show. Mezi dalšími hosty se představí Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Refew, Lucie Bikárová, Elis Mraz, Gipsy Kubo nebo Honzův bratr Marsell. Tento seznam hostů ještě není konečný, Honza si schovává další velká jména na pozdější odhalení.
_______________________________
 
Jan Bendig se na hudební scéně pohybuje od roku 2009, kdy na sebe upozornil účastí v SuperStar. Od té doby odvedl pořádný kus práce. Důkazem jsou například miliony zhlédnutí u videoklipů na jeho YouTube, stovky odehraných koncertů a úspěšné sólové skladby (třeba S tebou, Čaje nebo Bella Ciao) i songy ve spolupráci s Lucií Bílou, Monikou Bagárovou nebo Markétou Konvičkovou.
 
Honza Bendig na sebe poprvé silněji upozornil v roce 2009, tehdy jako finalista Česko Slovenské Superstar. Od té doby ušel dlouhou cestu, zaměřil se na svou sólovou kariéru a odehrál stovky koncertů. Teď chystá se svým produkčním týmem velkolepou show s hvězdnými hosty a svou doprovodnou kapelou. Mezi hosty se představí například Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Lucie Bikárová nebo Refew. Seznam hostů se ještě rozroste, další jména budou zveřejněna koncem května.
 
Intenzivní práce na hudební kariéře Honzy Bendiga je nepřehlédnutelná. Jeho videoklipy lze klidně srovnávat se světovou produkcí. Sbírají milionová zhlédnutí, mezi nejúspěšnější patří ty ke skladbám Senorita (1,9 mil views) nebo Viva La Vida s Monikou Bagárovou (15 mil views). Na květen chystá duet s Michalem Davidem a v tomto měsíci se také opět představí jako host koncertů Leoše Mareše v O2 areně.
 
Honza Bendig se nesoustředí jenom na hudbu. Se svým manažerem Lukášem Rejmonem produkuje natáčení seriálů a reality shows. Těmi plní svůj YouTube kanál nazvaný (s lehkou nadsázkou) Romflix.

Koncert Jan Bendig v únoru 2023 v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David


Další koncerty v Praze

Další koncerty Lucie Bílá
Oficiální web Lucie Bílé: https://www.luciebila.com/


Další koncerty Michal David
Oficiální web Michala Davida: https://www.michaldavid.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Lucie Bílá


Michal David

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Jan Bendig- koncert v Praze- hosté Lucie Bílá a Michal David

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)