Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Jan Bendig- koncert v Praze

sobota

16.03.2024

O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000

Cena:990 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Jan Bendig- koncert v Praze -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000  koupit vstupenku na Jan Bendig- koncert v Praze -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Jan Bendig- koncert v Praze

Koncert Jana BendigaJan Bendig toho udělal v roce 2023 spoustu. Vyprodal jednu z největších pražských hal, odehrál více jak 150 koncertů, vydal klipy, které mají miliony zhlédnutí – včetně toho s Rytmusem. Úspěšný rok se chystá oslavit se svými fanoušky koncertem v O2 universum. Honza Bendig na sebe poprvé silněji upozornil v roce 2009, tehdy jako finalista Česko Slovenské Superstar. Od té doby ušel dlouhou cestu, zaměřil se na svou sólovou kariéru a odehrál stovky koncertů. Na březen 2024 plánuje se svým týmem monstrózní výpravnou show se skvělými hosty. Minulé show ve Foru Karlín se zúčastnila například Monika Bagárová, Markéta Konvičková, Michal David, Refew i Honzův bratr Marsell.
 
Koncert podpořila propracovaná světelná show se zapojením obřích LED obrazovek. Je jasné, že už teď velmi ambiciózně postavenou laťku posune ještě o pořádný kus výš. Velkolepá show nabídne ty nejzásadnější hity Honzy, kterých je opravdu mnoho. O tom svědčí i Honzova čísla na YouTube, kde má jeho tvorba neuvěřitelných 179 milionů zhlédnutí. V letošním roce vyšla například jeho společná píseň Romalandia s Rytmusem, song Budeme kelovat s Refewem, nebo skladba Nebe Peklo Ráj ve spolupráci s Markétou Konvičkovou. Během koncertu se můžeme těšit i na hvězdné hosty jejiž jména prozatím Honza tají. Ale půjde opět o nejzářivější jména české i zahraniční hudební scény. Honza Bendig se nesoustředí jenom na hudbu. Se svým manažerem Lukášem Rejmonem produkuje natáčení seriálů a reality shows. Těmi plní svůj YouTube kanál nazvaný (s lehkou nadsázkou) Romflix. Prodej vstupenek probíhá prostřednictvím prodejní sítě Ticketmaster. Sociální sítě: Facebook Instagram SUPER FANOUŠEK 3990 Kč (stání s balíčkem M&G) obsahuje: - Limitovaný počet - Přednostní odbavení - Setkání a focení s Honzou před koncertem - Exkluzivní dárkový balíček obsahující Honzův merch (Honzova kniha, plakát, CD největších hitů a překvapení) - Možnost nahlédnout na zvukovou zkoušku s Honzou před koncertem - Vstupenka na after party s Honzou a účastníky koncertu (místo bude upřesněno) STÁNÍ - BAŠAVEL FLOOR: 990 Kč - Nejlepší místo na párty a tanec - Možnost zakoupit si jako první exkluzivní merch Jana Bendiga 1. PATRO SEZENÍ - ROMALANDIA: 1690 Kč - Sezení a krásný výhled - Vhodné pro rodiny s dětmi a starší - Focení s herci ze seriálů Jana Bendiga 2. PATRO SEZENÍ: DANCE FLOOR: 1390 Kč - Sezení a exkluzivní výhled na celou arénu - Focení s herci, které znáte ze seriálů Jana Bendiga Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu, přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.

Pořadatel

Championship Music s.r.o. U průhonu 773/12, 170 00, Praha 7, Holešovice, Česká republika


Koncert Jan Bendig v březnu 2024 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Jan Bendig- koncert v Praze -O2 universum Praha 9 Českomoravská 2345/17, Praha 9 19000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)