Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

James Blunt- Praha

pondělí

04.03.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:1390 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK James Blunt- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na James Blunt- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce James Blunt- Praha

Romantik James Blunt přiveze do Fora Karlín své nové album James Blunt, britský písničkář a autor hitů You’re Beautiful, Goodbye My Lover nebo Wisemen, se představí 4. března 2024 v pražském Foru Karlín. Koncert se uskuteční v rámci tour k nové desce Who We Used To Be, která vyjde 27. října. Absolvent vojenské akademie, který sloužil například v Kosovu, debutoval po odchodu z armády s albem Back to Bedlam (2004). Deska dodnes patří v Británii do dvacítky nejprodávanějších nahrávek všech dob a zpěvák za ni získal ocenění Brit Awards, MTV Europe Music Awards a pět nominací na ceny Grammy. Úspěšné bylo i jeho další album All the Lost Souls (2007) se singlem 1973, který obsadil první příčku hitparádových žebříčků ve více než 20 zemích. V České republice se Blunt poprvé představil v beznadějně vyprodané Lumbeho zahradě Pražského hradu.

 

Tentokrát zavítá do prostor moderního Fora Karlín, kde zahraje hity plné nostalgie i nové skladby. „Nesmírně se těším, až znovu vyrazím na turné,“ svěřuje se zpěvák. „Moc jsem si užil psaní a nahrávání nového alba. Některé skladby vás bezpochyby zvednou na nohy a neubráníte se tanci,“ láká Blunt. Taneční je ostatně už jeho první singl Beside You. Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji v síti Ticketmaster od 1. září od 10:00. Koncert organizuje Charmenko Czechia. 

Pořadatel

Charmenko Czechia s.r.o. Za Poříčskou bránou 390/18, 186 00, Praha 8, Karlín, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

James Blunt- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)