Úvod  -> Přednášky v Jihomoravském kraji  ->  Přednášky v Brně

INN Brno: Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení?

středa

04.10.2023

18:00

Husa na provázku


Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK INN Brno: Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení? -Husa na provázku

Popis kulturní akce INN Brno: Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení?

? Sebeorganizovaná skupina bude mít vždy silnější postavení než jednotlivec. Bydlíte v nájmu a nežije se vám dobře? Nebo bydlíte ve vlastním, ale vadí vám bytová krize oslabující společnost? Přijďte se na naše setkání pobavit o tom, co vás trápí. Přidejte se k Iniciativě nájemníků a nájemnic!
? Naše studentská skupinka sesbírala zkušenosti s hledáním bydlení v Brně a sepsala příručku s názvem Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení? V té naši členové a naše členky shrnují tipy, kde se ohlížet po bydlení, na co si dát pozor při prohlídce bytu, jak by měla vypadat ideální nájemní smlouva a další odpovědi na časté nejasnosti a otázky během bydlení v nájmu. Můžete v ní najít spoustu užitečných informací, ať už jste z Brna, nebo ne.
www.iniciativanajemniku.cz/studentstvo/
? Příručku chceme pokřtít a zároveň využít této příležitosti ke společnému setkání, na kterém si můžeme posdílet zážitky z nájemního bydlení. Máte nějakou bizarní historku z nájmu, kterou byste chtěli sdílet s ostatními nájemníky a nájemnicemi? Přijďte 4. října od 18:00 do divadla Husa na provázku na Zelném trhu 9 ❗
www.provazek.cz
? Na místě bude jako vždy možnost nechat si poradit s příspěvkem na bydlení nebo jinými problémy, nebo se rovnou připojit k Iniciativě, skrze kterou si jako nájemníci a nájemnice navzájem pomáháme. A jako vždy bude i malé občerstvení! ?
________
? Naše iniciativa vznikla jako brněnská větev INNu v reakci na bytovou krizi a nesnesitelnou situaci lidí v nájmech. Naším cílem je usilovat o důstojný život v nájemních bytech, větší právní ochranu nájemníků a nájemnic a vzájemnou pomoc. V lokálním kontextu stojíme za transparentní bytovou politikou Brna, právem na město a veřejný prostor. Problémům v nájemním bydlení nemusíme čelit sami. Řešení je snazší, pokud se spojíme se sousedkami a sousedy, kteří jim čelí také.
www.iniciativanajemniku.cz
www.darujme.cz/darovat/1207708

Další přednášky v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

b.jelinkova@outlook.com
http://iniciativanajemniku.cz

INN Brno:  Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení? -Husa na provázku
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum INN Brno: Jak se sebou nenechat zametat v nájemním bydlení?

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)