Úvod  -> Festivaly ve Středočeském kraji  ->  Festivaly v Berouně

HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Točník- VIP kemp PLUS

pátek - sobota

12.07.2024-13.07.2024

16:35

Točník Točník

Cena:3400,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Točník- VIP kemp PLUS -Točník Točník koupit vstupenku na HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Točník- VIP kemp PLUS -Točník Točník Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Točník- VIP kemp PLUS

HRADY CZ 2024 Točník
VIP KEMP PLUS19. ročník festivalu HRADY CZ se uskuteční v areálu pod hradem Točník.


V rámci VIP kempu letos znovu otvíráme tzv. VIP kemp PLUS, kam můžete přijet jako do hotelu. Čeká vás zde vedle ostatních služeb jako jsou splachovaní toalety, sprchy, recepce atd. především postavený stan pro dvě osoby vybavený karimatkami a spacáky. Odpadávají vám tedy veškeré starosti s nošením kempingového vybavení, jeho stavbou a bouráním event. sušením a čištěním v případě nepřízně počasí. Můžete tedy na festival vyrazit jako do hotelu! Celková kapacita hotelového VIP kempu PLUS pro dvě osoby, je 100 stanů pro maximálně 200 osob. Lístky prodáváme jen po dvou.

Pro letošek jsme v rámci VIP kemp PLUS nachystali novinku. Nabízíme nové dvouložnicové stany a to pro rodiny i partičky (4 osoby). Pokud tedy chcete na Hrady vyrazit a ubytovat se v klidu jako rodina s dvěma dětmi pořiďte si vstupenky VIP kemp PLUS - FAMILY (ve variantě s permanentkou i bez ní). Ubytujete se v jednom dvouložnicovém stanu s karimatkami a spacáky.


Další festivaly v Berouně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

HRADY CZ- LETNÍ KULTURNÍ FESTIVAL- Točník- VIP kemp PLUS -Točník Točník
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)