Úvod  -> Koncerty na Vysočině  ->  Koncerty ve Žďáru nad Sázavou

Hardwicke Circus (UK), CZ tour 2023- Žďár nad Sázavou

čtvrtek

02.11.2023

Klub Rebel Na Farských, Zahradní 387/2, Žďár nad Sázavou

Cena:250 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Hardwicke Circus (UK), CZ tour 2023- Žďár nad Sázavou -Klub Rebel Na Farských, Zahradní 387/2, Žďár nad Sázavou

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Hardwicke Circus (UK), CZ tour 2023- Žďár nad Sázavou

HARDWICKE CIRCUS (UK)
Jonny Foster – sólový zpěv, kytara
Lewis Bewley-Taylor – klávesy
Andy Sax – saxofon
Joe Hurst – baskytara, zpěv
Tom Foster – bicí, zpěv

 

jedna z nejvíce vzrušujícíchh kapel, která se v posledních letech objevila ve Velké Británii. Díky tomu, že si tato kapela získala velkou internetovou sledovanost a fanoušky po celém Spojeném království hraním bezpočtu živých vystoupení, má vše, co je potřeba k tomu, aby došla až do konce, tedy k všeobecné popuaritě a možná i k evropské slávě. Sledovat je naživo tuto víru jen posiluje. Jejich zvuk přináší srovnání s E Street Bandem a temnou vášní klasických Doors, ale se spoustou britské autenticity. Hardwicke Circus, hrdě sídlící v pohraničním městě Carlisle (pomezi Anglie a Skotska), odehrál po lockdownu přes 150 koncertů – podpořil Boba Dylana a Neila Younga v Hyde Parku, Madness, Boomtown Rats Boba Geldofa, Southside Johnny a The Asbury Jukes. Vystupovali na festivalech Isle of Wight, Glastonbury, v Readingu & Leedsu. Nedávno dokončili čtyřměsíční rezidenční pobyt ve slavné Hope & Anchor v Londýně a právě vydali své třetí EP. V roce 2020 hráli na legendárním South by Southwest Festivalu v Austinu v Texasu v USA.

Hardwicke Circus je první lokální kapela, která v vyprodala v jejich rodném Carlisle svůj koncert v legendárním sále „The Brickyard“ čtyři měsíce předem. Proto přidala rychle druhý večer a odehrála tak dva naprosto vyprodané koncerty za sebou. S každou novou show skupiny se na palubu dostává více a více fanoušků, protože toto je skupina, kde je co sledovat i poslouchat…. Lídrem bandu je zpěvák a hlavní skladatel Jonny Foster, který přitahuje pozornost nejen hlasem, ale i tím, že vyzařuje charisma Micka Jaggera z éry LP ‚Brown Sugar‘. Ale na pódiu a na desce je také ozvěna energie takových novodobých hrdinů, jako jsou Arcade Fire. „Naše koncerty jsou i velmi vizuální záležitost a myslím, že lidé nás rádi vidí na pódiu,“ přiznává Foster.


Přijďte si užít nezapomenutelný koncert kapely Hardwicke Circus (UK) na jejich CZ tour v Žďáru nad Sázavou v listopadu 2023.

Další koncerty ve Žďáru nad Sázavou
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Hardwicke Circus (UK), CZ tour 2023- Žďár nad Sázavou -Klub Rebel Na Farských, Zahradní 387/2, Žďár nad Sázavou
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Hardwicke Circus (UK), CZ tour 2023- Žďár nad Sázavou

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)