Úvod  -> Koncerty v Olomouckém kraji  ->  Koncerty v Olomouci

HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel

sobota

10.06.2023

12:00

nám. Přemysla Otakara Litovel Litovel

Cena:200,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel -nám. Přemysla Otakara Litovel Litovel koupit vstupenku na HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel -nám. Přemysla Otakara Litovel Litovel Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel

Hanácké Benátky

 HANÁCKÉ BENÁTKY 10. 6. 2023 V LITOVLI Už je to tady, 19. ročník Hanáckých Benátek klepe na dveře a my jsme rádi, že Vám můžeme představit letošní program. Jak už tomu bývá zvykem, program probíhá jak na náměstí Př. Otakara, tak v parku Míru, kde je především pro nejmladší návštěvníky. V letošním roce se děti, ale i dospělí mohou opět těšit na stanoviště, Tajuplný svět her Jiřího Šebesty, Klaunský interaktivní program, MiniZOO, nejrůznější dětské atrakce a spoustu dalšího.
Na náměstí budete moci vidět vystoupení Pavla Callty, kapely Croosband, Desmod, Moniky Absolonové za doprovodu Boom!Bandu Jiřího Dvořáka a zlatým hřebem večera bude skupina Monkey Business. Volný čas mezi koncerty bude patřit opět litovelským mažoretkám, roztleskávačkám a tanečním kroužkům. Program na náměstí bude slavnostně zahájen ve 12.30 hodin a následovat bude Pavel Callta. Český zpěvák, skladatel, textař a spisovatel. Jehož nejznámějšími singly jsou mimo jiné Terapeut, Propojeni, Tak promiň, Píšem si svůj sen (ft. Leoš Mareš), Nechat vítr vát (ft. Marta Jandová) nebo Písnička (ft. Pokáč). Na svém kontě má 4 alba a jednu knihu s názvem Moje momenty. Pavla vystřídá kapela Croosband, ta patří po více než 15 letech své existence ke stálicím české pop-rockové scény. Její písně Samozřejmosti, Rozmarná, Budeš první nebo Jak si kdo ustele můžete zaslechnout i na českých rádiích a svou strhující energií dokáže zaujmout svou muzikou opravdu široký záběr publika a zpodia ji servírujeme sveškerou parádou a nasazením. Následovat bude Desmod, slovenská rocková kapela původem z Nitry, která působí na slovenské hudební scéně od roku 1996. Kapela nahrála své první demo v roce 1997 a vydala své debutové album 001 v roce 2000. Skupina dosáhla 7x prvního místa v anketě "Zlatý slavík" a zpěvák skupiny Mário "Kuly" Kollár se stal několikanásobným vítězem ceny TV Screen Personality (OTO).
Po rockovém odpoledni přejdeme do zdánlivě klidnějšího podvečera s Monikou Absolonovou, kterou doprovodí Boom!Band Jiřího Dvořáka. Moniku není třeba nijak dlouze představovat. Zpěvačka má na svém kontě několik sólových alb, vidět ji můžeme v několika filmech, pohádkách a na divadelních prknech jak v muzikálech, tak v činoherních představeních. Boom!Band Jiřího Dvořáka doprovází při koncertech mimo Moniky další české hvězdy jako Helenu Vondráčkovou, Evu Urbanovou, Dashu, Jiřího Korna, Štefana Margitu a mnoho dalších. Na závěr večera vystoupí dlouho slibovaná kapela Monkey Business, která měla vystupovat na Hanáckých Benátkách již v roce 2020. Česká hudební skupina hrající pop a funk, která byla založena v roce 1999 je dalším projektem multiinstrumentalisty, hudebního skladatele, zpěváka a producenta Romana Holého. Jež je frontmanem a producentem skupin J.A.R. a Monkey Business a hovoří se o něm jako o předním šiřiteli funkové hudby v České republice. Dále vystoupí Ondřej Brousek. Skladatel, herec, režisér a aranžér, který působí jako herec a hudebník. Ztvárnil desítky divadelních rolí a napsal hudbu k více než padesáti inscenacím a pěti muzikálům.
Chybět nemůže Matěj Ruppert. Zpěvák, tanečník a herec. Po „epizodě“ ve skupině Leguar GR se stal zakládajícím členem Monkey Business, se kterými mimo jiné získal v letech 2006 a 2007 ocenění Akademie populární hudby Zpěvák roku. V současností působí také ve skupinách G-Point Hunters a Neruda. Ztvárnil také epizodní role ve filmech Pupendo, Shut Up and Shoot Me, Pusinky a 3 sezóny v pekle. Dalším členy jsou skvělí hudebníci Oldřich Křejčoves, Pavel Mrázek a Martin Houdek. Celou kapelu doplňuje zpěvačka Tereza Černochová, která byla členkou vokálního tria Black Milk.
Tak tedy Hanácké Benátky 10. června 2023 v Litovli, těšíme se na Vás!

Slevy:

Děti od 6 do 10 let (včetně) platí zlevněné vstupné, které je k dispozici v předprodeji. Děti do 5 let (včetně) zdarma.

Vstupenky se slevou ZTP/P platí zlevněné vstupné, které je k dispozici v předprodeji, doprovod hradí plné vstupné.

Jiné slevy nejsou poskytovány.


ČASOVÝ HARMONOGRAM NAJDETE POD ODKAZEM ZDE!


Další koncerty v Olomouci
ULOŽIT SI TUTO AKCI

HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel -nám. Přemysla Otakara Litovel Litovel
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum HANÁCKÉ BENÁTKY 2023- Litovel

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)