Úvod  -> Divadlo v Praze  ->  Divadlo v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Hamlet (sk)- Praha -Nejvyšší purkrabství Praha 1 Jiřská 7, Praha 1 11900  koupit vstupenku na Hamlet (sk)- Praha -Nejvyšší purkrabství Praha 1 Jiřská 7, Praha 1 11900 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Hamlet (sk)- Praha

Informace

Inscenace Pavla Kheka Hra je uváděna ve slovenštině. Mladý dánský princ se vrací ze studií na pohřeb svého otce. Místo na trůně a po boku královny (jeho matky) už patří jeho strýci. Kdo je Hamlet? Přecitlivělý a rozmazlený syn, hloubavý intelektuál, nebo nesmiřitelný mstitel? Náš Hamlet je hledačem pravdy v dnešní rozervané a pokřivené době.
 
Ukazuje se, že odhalení křivdy a usvědčení není to nejtěžší, nejtěžší je při tom neztratit sám sebe. Skvělá inscenace s originálním Hamletem Ľuboše Kostelného, jenž za svůj pozoruhodný výkon získal ocenění slovenských divadelníků DOSKY v kategorii nejlepší mužský herecký výkon sezony 2021/2022. Hrají: Ľuboš Kostelný, Marek Majeský, Tereza Kostková / Henrieta Mičkovicová, Alexander Bárta, Barbora Palčíková, Adam Jančina, Tomáš Vravník, Norman Šáro, Martin Kochan, Jaroslav Kysel a další MÍSTA KONÁNÍ PŘEDSTAVENÍ: PRAŽSKÝ HRAD NEJVYŠŠÍ PURKRABSTVÍ Jiřská 2, Praha 1 POKLADNA PRAŽSKÝ HRAD je otevřena v hracích dnech od 18.00 do 21.00 hod. Představení začínají ve 20.30. Vstupenky koupíte na www.shakespeare.cz. V případě nepříznivého počasí se představení předem neruší. Jednotlivé postavy mohou být alternovány i více herci. Změna programu vyhrazena.

Pořadatel

AGENTURA SCHOK, spol. s r.o. Jiřská 6, 119 00, Praha 1, Česká republika


Další divadelní představení v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Hamlet (sk)- Praha -Nejvyšší purkrabství Praha 1 Jiřská 7, Praha 1 11900
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Hamlet (sk)- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)