Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Groove Brno: Mörk (HU)

čtvrtek

19. 10. 2023

20:00

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed

Cena:stání 390,- sezení 450,-

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Groove Brno: Mörk (HU)

Mörk je kapela složená ze čtyř členů, kteří se poznali během studií jazzu a rychle si našli cestu do srdce budapešťské undergroundové hudební scény. Cestu ke slávě si prošlapali skrze obýváky, horolezecké haly a čínské čajovny, kde s hraním začínali. Brzy se dostali na pódia prestižních klubů a festivalů, jako je A38 Ship, Akvárium Club a Sziget. Své umění ukázali i na mezinárodních showcaseových festivalech včetně Eurosonic Noorderslag a Reeperbahn Festival.
 
Ačkoliv mají v názvu temnotu, jejich psychedelický soul spíše hladí po duši a odhaluje nečekanou krásu, kterou lze v tomto nepříjemném zákoutí naší psychiky nalézt. Na jaře 2019 vydali Mörk druhou polovinu svého druhého alba “The Death and Resurrection of Mörk”, které doprovázelo vyprodané turné a účast na festivalech po celé Evropě.

Groove Explorer
Objevujte s námi! Groove Brno přiváží ikony funku a soulu, ale zároveň představuje nové trendy bandy, současné interpety, které možná neznáte a čerstvé novinky světové scény. A přesně to je poslání festivalu, dát publiku možnost objevovat nové věci. Objevujte s námi a staňte se Groove Explorerem. 
Po zakoupení vstupenek na 2 festivalové koncerty v Sono Music Club (16.7. Tower of Power, 20.7. Cory Wong + Judith Hill ft. B-Side Band, 6.10. Postmodern Jukebox, 10.11. Cory Henry + Kennedy Administration) se v předprodeji automaticky otevírá možnost získat vstupenky na 3 koncerty v Metro Music Baru zdarma jako bonus. Které to jsou konkrétně?: 
19.10. Mörk (HU)
3.11. Malted Milk (FR)
15.11. Artsiders (CZ)
Jakmile budete mít své vstupenky do Sona zakoupené, stačí napsat na: info@groovebrno.cz a zašleme vám unikátní kód, se kterým si pořídíte svá místa na koncertech v Metru zdarma.
Více o interpretech v programu.
Pozor! Kapacita je omezená – platí pro prvních 100 zájemců. 

Koncert Groove Brno: Mörk (HU) v říjnu 2023


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.groovebrno.cz/program/mork/

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Groove Brno: Mörk (HU)

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)