Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Groove Brno: Malted Milk (FR)

pátek

3.11. 2023

20:00

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed

Cena:stání 300,- sezení 450,-

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Groove Brno: Malted Milk (FR)

Malted Milk je francouzská hudební skupina založená v roce 1998, která se skládá ze sedmi členů. Jejich hudba kombinuje klasické bluesové melodie s moderními prvky, propojuje je s funkem a soulem, čímž vytváří jedinečné a dynamické hudební spojení.
 
Malted Milk vydali několik úspěšných alb, včetně “Sweet Soul Blues”, “Easy Baby” a “Get Some”. Skupina také spolupracovala s různými hudebníky, jako je například americká zpěvačka Toni Green, s níž vytvořili album “Malted Milk & Toni Green”. Skupina má za sebou bohaté koncertní zkušenosti a vystupovala na mnoha festivalových scénách po celé Evropě.
 
Malted Milk se stali jednou z nejvýznamnějších blues-funkových skupin v Evropě zejména díky svému unikátnímu zvuku a jedinečnými živými vystoupeními. Jejich neobyčejné propojení tradiční bluesové hudby s moderními prvky přineslo žánru zcela novou dimenzi!

Groove Explorer
Objevujte s námi! Groove Brno přiváží ikony funku a soulu, ale zároveň představuje nové trendy bandy, současné interpety, které možná neznáte a čerstvé novinky světové scény. A přesně to je poslání festivalu, dát publiku možnost objevovat nové věci. Objevujte s námi a staňte se Groove Explorerem. 
Po zakoupení vstupenek na 2 festivalové koncerty v Sono Music Club (16.7. Tower of Power, 20.7. Cory Wong + Judith Hill ft. B-Side Band, 6.10. Postmodern Jukebox, 10.11. Cory Henry + Kennedy Administration) se v předprodeji automaticky otevírá možnost získat vstupenky na 3 koncerty v Metro Music Baru zdarma jako bonus. Které to jsou konkrétně?: 
19.10. Mörk (HU)
3.11. Malted Milk (FR)
15.11. Artsiders (CZ)
Jakmile budete mít své vstupenky do Sona zakoupené, stačí napsat na: info@groovebrno.cz a zašleme vám unikátní kód, se kterým si pořídíte svá místa na koncertech v Metru zdarma.
Více o interpretech v programu.
Pozor! Kapacita je omezená – platí pro prvních 100 zájemců. 

Koncert Groove Brno: Malted Milk (FR) v listopadu 2023


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.groovebrno.cz/program/malted-milk/

Groove Brno: Malted Milk (FR)  -Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Groove Brno: Malted Milk (FR)

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)