Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Groove Brno: Artsiders

středa

15. 11.2023

20:00

Metro Music Bar, Poštovská 6, Brno - střed

Cena:stání 200,- sezení 350,-

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce Groove Brno: Artsiders

S baskytaristou Jáchymem Baškem v roli tvůrce, aranžéra a producenta nabízí Artsiders skvělou autorskou hudbu. Kromě Oldy Smysla, zkušeného zpěváka a leadera kapely, tvoří skupina rytmický tandem s bubeníkem Tomášem Makovským, známým ze skupiny Žáha, která na vrcholu své slávy hrála před samotným Jamesem Brownem na jeho pražském koncertě. Kytarista Tomáš Pecka a klávesák Jakub Žídek zastupují mladou generaci českých muzikantů a přináší do skupiny svěží vítr. Artsiders jsou nejen filosofie a skvělá muzika, ale také parta hudebníků, kteří se baví tím, co dělají, a jejichž hraní baví i lidi.

Groove Explorer

Objevujte s námi! Groove Brno přiváží ikony funku a soulu, ale zároveň představuje nové trendy bandy, současné interpety, které možná neznáte a čerstvé novinky světové scény. A přesně to je poslání festivalu, dát publiku možnost objevovat nové věci. Objevujte s námi a staňte se Groove Explorerem.
Po zakoupení vstupenek na 2 festivalové koncerty v Sono Music Club (16.7. Tower of Power, 20.7. Cory Wong + Judith Hill ft. B-Side Band, 6.10. Postmodern Jukebox, 10.11. Cory Henry + Kennedy Administration) se v předprodeji automaticky otevírá možnost získat vstupenky na 3 koncerty v Metro Music Baru zdarma jako bonus. Které to jsou konkrétně?:

19.10. Mörk (HU)
3.11. Malted Milk (FR)
15.11. Artsiders (CZ)

Jakmile budete mít své vstupenky do Sona zakoupené, stačí napsat na: info@groovebrno.cz a zašleme vám unikátní kód, se kterým si pořídíte svá místa na koncertech v Metru zdarma. Více o interpretech v programu. Pozor! Kapacita je omezená – platí pro prvních 100 zájemců.


Koncert Groove Brno: Artsiders v listopadu 2023


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

https://www.groovebrno.cz/program/artsiders-cz/

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Groove Brno: Artsiders

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)