Úvod  -> Přednášky v Praze  ->  Přednášky v Praze

Fuckup Night Prague

pondělí

18.03.2024

19:30

Kino Světozor

Cena:350 - 1000 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Fuckup Night Prague -Kino Světozor

Popis kulturní akce Fuckup Night Prague

Začíná nová éra Fuckup Nights! Kdo jiný ji může odstartovat svým největším fuckupem než dosavadní pořadatel Tomáš Studeník. Po jeho boku pak vystoupí také koreanistka Nina Špitálníková. V Severní Koreji, o kterou se mimo jiné zajímá, se omyly jen tak neodpouští. Co všechno jí při dokumentování jedné z nejtvrdších diktatur světa prošlo?

Dalším vystupujícím je jeden z 200 oficiálně nejlepších ilustrátorů světa Pavel Fuksa. Během své kariéry už působil na třech kontinentech, na kterém z nich asi způsobil největší poprask? Nebo to bylo přímo v kanceláři Baracka Obamy, který také prošel jeho klientelou? 

Čtvrtého hosta zná každý, kdo v Česku hraje v kapele nebo nějakou českou kapelu poslouchá. Je jím Majkláč, neboli Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz i bookingové agentury ReadHead Music. Tak trochu tušíme, že se jeho fuckup bude týkat muziky, a moc se na něj těšíme. 

Jako páté vystoupí hned dvě zajímavé osobnosti, stojící za jedním společným projektem – podcastem Vyhonit ďábla. Edukovat Česko o sexualitě není snadný úkol. Jaké ďábelské fuckupy tuto misi provází, se večer dozvíte od protagonistek Terezy a Zuzany.

Novou moderátorskou tváří Fuckup Nights Prague se v roce 2024 stává Ivana Veselková z pořadu Buchty, celý program pak doprovodí ještě Škola improvizace. Ta se chystá pomocí skeče FUCK UP METER naučit diváky jak s nadhledem zvládat všechny nepříjemné životní situace. Využije na to aplikovanou improvizaci. Stačí přijít o pár minut dřív a jejich vystoupení vám neunikne.

A kdo že to teď Fuckup Nights pořádá, když ne Tomáš? Je to komunikační agentura saurusmedia.cz, která se za svoje fakapy nestydí a naopak se rozhodla je spolu s ostatními pořádně oslavovat.


Další přednášky v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

lenka@saurusmedia.cz
https://www.fuckupnights.cz

Fuckup Night Prague -Kino Světozor
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)