Úvod  -> Sportovní akce v Libereckém kraji  ->  Sportovní akce v Jablonci nad Nisou

FK JABLONEC- PERMANENTKA SEZÓNA 2022/2023- Jablonec nad Nisou

Akce již proběhla

1.2.2023

Akce již proběhla

Stadion Střelnice Jablonec nad Nisou


Aktuální Sportovní akce v Jablonci nad Nisou


St

Stadion Střelnice Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)


20000,-

VÝHODY SEZÓNNÍ PERMANENTKY- cena permanentky zahrnuje domácí zápasy základní části FORTUNA:LIGY a také domácí zápasy ligové nadstavby - cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup - s permanentkou dostanete vždy hodinu před zápasem SMS se sestavou Jablonce - máte také slevu ...více

St

Stadion Střelnice Jablonec nad Nisou (okres Jablonec nad Nisou)


4500,-

tato parkovací karta opravňuje k vjezdu na Parkoviště Střelnice při domácích utkáních A mužstva FK Jablonec. Platí na sezónu 2022/2023 na utkání FORTUNA:LIGY a MOL CUP..Popis kulturní akce FK JABLONEC- PERMANENTKA SEZÓNA 2022/2023- Jablonec nad Nisou

FK Jablonec
Permanentka na jaroVÝHODY SEZÓNNÍ PERMANENTKY

- cena permanentky zahrnuje domácí zápasy základní části FORTUNA:LIGY a také domácí zápasy ligové nadstavby

- cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup

- s permanentkou dostanete vždy hodinu před zápasem SMS se sestavou Jablonce

- máte také slevu 20% na nákup v klubovém fanshopu

- s placenou permanentkou máte 50 Kč slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!

- v této sezóně nabízíme poprvé také možnost zakoupení VIP permanentek – nabídka je následující:

TRIBUNA A sektor VIP

Užijte si nejlepší výhled z prémiových polstrovaných sedadel. Součástí je přístup do oddělených VIP prostorů s bohatým cateringem v podobě studeného a teplého občerstvení včetně nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

TRIBUNA A sektor VIP SB

Pohodlná sedadla ve středových sektorech, ze kterých budete mít skvělý přehled o hře. Součástí je přístup do oddělených VIP prostorů s bohatým cateringem v podobě studeného a teplého občerstvení včetně nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

TRIBUNA A sektor VIP SC

Sedadla ve středových sektorech, ze kterých budete mít skvělý přehled o hře. Součástí je možnost konzumace občerstvení a nápojů v restauraci Střelnice.

 

 


Vystavená permanentní vstupenka je nepřenosná! Standardní cena permanentky pro dospělé muže starší 15 let. Obnovení permanentky z předešlé sezóny na sezónu 2022/2023 není možné na prodejních místech. Pro obnovení permanentky máte vytvořenou rezervaci, v případě zrušení této rezervace nebude automatická obnova možná. Zlevněné a dětské permanentky lze zakoupit pouze na sekretariátu klubu. Permanentku je možné vyměnit, v případě zájmu, za plastovou kartičku na sekretariátu FK Jablonec, PO-PA 7,00-15,00 a také při utkáních v Infocentru. Více informací na www.fkjablonec.cz.


FK JABLONEC PERMANENTKA SEZÓNA 2022/2023 jaro


Další sportovní akce v Jablonci nad Nisou
ULOŽIT SI TUTO AKCI

FK JABLONEC- PERMANENTKA SEZÓNA 2022/2023- Jablonec nad Nisou -Stadion Střelnice Jablonec nad Nisou