Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Festival uvědomění/Erich Von Däniken/- Praha

neděle

29.09.2024

10:00

Lucerna - Velký sál Praha

Cena:1150,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Festival uvědomění/Erich Von Däniken/- Praha -Lucerna - Velký sál Praha koupit vstupenku na Festival uvědomění/Erich Von Däniken/- Praha -Lucerna - Velký sál Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival uvědomění/Erich Von Däniken/- Praha

Festival uvědomění
Erich Von Däniken

 

Akce původně plánovaná 4.5.2024 se přesouvá na nový termín 29.9.2024. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není nutná jejich výměna.

Praha bude po roce opět hostit Festival uvědomění, který návštěvníkům nabídne sérii přednášek zaměřených na osobní rozvoj a růst, zdraví, psychologii, výživu, spiritualitu a další oblasti každodenního života, které přednesou špičkoví odborníci, spisovatelé, lékaři a sportovní a mentální lektoři. V této speciální edici, která proběhne 29. září 2024 ve velkém sále Lucerny, se dostanou ke slovu zejména témata jako dávné civilizace, vesmír, mytologie, původ lidstva nebo vlivy umělé inteligence.

 

 

Hlavním hostem festivalu bude Erich von Däniken, který patří mezi nejuznávanější světové záhadology a nejčtenější spisovatele literatury faktu na světě. Od vydání své první a zřejmě i nejdůležitější knihy Vzpomínky na budoucnost z roku 1968 se stal autorem dalších více jak 40 knih, kterých se po celém světě prodalo přes 73 milionů výtisků. Stejnojmenný film z roku 1970 se stal předlohou pro velmi populární seriál Vetřelci dávnověku, který se z velké části opíral o Dänikenův výzkum. Švýcarský spisovatel je také spoluzakladatelem a členem společnosti A.A.S.R.A. (Archaeology, Astronautics SETI Research Association), která sdružuje zájemce o výzkum mimozemských civilizací a dávné historie lidstva.

Jeho díla byla přeložena do více jak dvaceti jazyků a v popularitě daného oboru nebyla doposud překonána.
 
Mezi dalšími přednášejícími nebude chybět ani přední český dokumentarista a spisovatel Viliam Poltikovič, filmový producent a scénárista Petr Vachler, pohled na kvantovou fyziku a vliv na realitu uvede Jan Rak, téma šamanismu otevře Pjér la Šé z a fenomén mimozemských civilizací uvede nestor tohoto tématu, Sueneé. Další vystupující budou oznámení v dohledné době. 
Návštěvníci budou mít možnost si vyslechnout nejen přednášky výše jmenovaných, ale také se zapojit do diskuse.s
 
Erich von Däniken patří beze sporu mezi legendy a názory na jeho interpretaci archeologických nálezů budí vášně už více jak půl století. Při loňské návštěvě Festivalu uvědomění ve Svojšicích u Pardubic si ho přišlo poslechnout téměř 4.500 návštěvníků. Jsme proto moc rádi, že o rok později přijal pozvání i do Prahy“, říká pořadatel akce Petr Dzingel.
 
V průběhu programu vás čekají doprovodné aktivity, autogramiáda, stánkový prodej. Nebude chybět ochutnávka naší skvělé festivalové low carb čokolády, prodej knih přednášejících za zvýhodněné ceny, prodej vstupenek na letní edici Festivalu Uvědomění 2025 a mnoho dalšího. Zajištěné bude i občerstvení mezinárodní kuchyně včetně veganské a vegetariánské. Akce je připravena k sezení, a to v plné kapacitě pro všechny návštěvníky. Změny vyhrazeny

 

 

Potvrzení vystupující:

Erich Von Däniken (Switzerland)
Petr Vachler
Viliam Poltikovič
RNDr. Jan Rak, Ph.D.
Pjér la Šé’z
Sueneé
Další hosté budou oznámeni brzy.
 
# 8 přednášek během jednoho dne
# Mezinárodní kuchyně včetně veganské
# Doprovodné aktivity, prodejní stánky, vzdělávací program
# Autogramiáda
# Prodej autorských knih
# Diskuze
 
Informace:

 

Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival uvědomění/Erich Von Däniken/- Praha -Lucerna - Velký sál Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)