Úvod  -> Festivaly v Pardubickém kraji  ->  Festivaly v Pardubicích

FESTIVAL UVĚDOMĚNÍ 2024

sobota

22.06.2024

09:00

Letní amfiteatr Svojšice, Svojšice 8, 533 62

Cena:1150 Kč

Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce FESTIVAL UVĚDOMĚNÍ 2024

Třetí ročník Festival uvědomění 2024 uvede Marian Jelínek, Petr Casanova a další hosté?✨

Předposlední červnový víkend bude patřit Festivalu uvědomění, který proběhne v tradičním prostředí přírodního areálu ve Svojšicích u Pardubic. Celodenní akce pod širým nebem bude doslova nabitá pozitivním myšlením a vitálním přístupem k životu. Návštěvníky festivalu, který se bude konat 22. června 2024, čeká pestrý program plný zajímavých přednášek z oblasti vzdělávání, psychologie, zdravého životního stylu, motivace, stravování apod., které povedou významné osobnosti a experti na konkrétní problematiku.

Mezi hlavními hosty nebude chybět specialista na psychologii sportu a mentální koučink Marian Jelínek, který spolupracuje s předními českými sportovci, včetně Jaromíra Jágra nebo Karolíny Plíškové. Pozvání také přijal zakladatel a šéfredaktor magazínu FirstClass Petr Casanova, který se zaměřuje na vztahový a osobní rozvoj a je též autorem několika knižních bestsellerů na tato témata.

Program doplní motivační přednášející a duchovní mentor Mark Dzirasa, uznávaný psychiatr a publicista Radkin Honzák se specializací na psychosomatický přístup nebo v současné době velmi populární zastánce funkční medicíny Jan Vojáček. Obor neurologie v dětském světě uvede uznávaný lékař a pedagog na Yaleské univerzitě Martin Jan Stránský.

O zdraví a výživě na základě osvědčených poznatků ze všech oblastí medicíny povede přednášku specialistka na výživu a zdravotní prevenci Margit Slimáková. Pohled na kvantovou fyziku a vliv na realitu přiblíží návštěvníkům Jan Rak. Metodu extraokulárního vidění (EOV) a rozvoje mysli představí Verenice Carvajal z Mexika.

Návštěvníci budou mít možnost si vyslechnout nejen přednášky výše jmenovaných, ale také se zapojit do diskuse.

K dispozici je bohatý doprovodný program, rozsáhlá cateringová zóna s kvalitním, čerstvým a zdravým jídlem mezinárodní kuchyně včetně vegetariánské a veganské, prodejní stánky, jóga, pilates, sportovní aktivity, relaxační a meditační zóny, Handpan hudební zóna, dechová zóna, originální program pro děti, kouzelnická show, motivační program pro děti, hudební vystoupení kapely B1NARY a fantastická atmosféra. Festival se koná v nádherném přírodním areálu Svojšice u Pardubic.

„S ohledem na současnou situaci a náladu ve společnosti cítíme, že je důležité myslet pozitivně, umět si zase najít cestu ke krásným vnitřním prožitkům, radosti, společenskému životu a kultuře především. Tato naše idea zaujala i všechny přednášející, kteří jsou špičkou ve svém oboru a návštěvníkům festivalu předají své zkušenosti a rady“, říká pořadatel akce Petr Dzingel.

Vstupenky jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream.

Místo konání:

Svojšice u Pardubic
22. 6. 2024, sobota (9:00 – 22:00)

Vstupenky: bit.ly/FU2024_vstupenky

www.festivaluvedomeni.cz 
www.facebook.com/festivaluvedomeni

www.instagram.com/festivaluvedomeni/ slovnik

Pořádá DC Promo Agency s.r.o.

www.dcpromo.cz


Další festivaly v Pardubicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

monika@dcpromo.cz
https://www.festivaluvedomeni.cz

FESTIVAL UVĚDOMĚNÍ 2024 -Letní amfiteatr Svojšice, Svojšice 8, 533 62
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)