Úvod  -> Festivaly v Praze  ->  Festivaly v Praze

Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha

Akce již proběhla!

11.06.2021-12.06.2021

Akce již proběhla!

Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

Cena:600 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha

11. června 2021 – pátek, od 14:00 do 20:00

12. června 2021 – sobota, od 12:00 do 20:00

Českomoravský svaz minipivovarů pořádá každým rokem Festival minipivovarů na Pražském hradě, který má za účel představit veřejnosti produkci minipivovarů z celé republiky a porovnat ji s blízkým zahraničím.

Účastní se jej vždy 66 nejlepších českých a moravských minipivovarů a tři minipivovary zahraniční. Již jsme hostili pivovary polské, maďarské, německé a rakouské. Tentokrát se zúčastní minipivovary ze Slovenska, aby představily návštěvníkům svou pivní scénu.

Festival je výjimečný, jedná se o degustační akci, kde nejde o to prodat a vypít co nejvíce piva. Počet návštěvníků je limitován místem a bezpečností Pražského hradu, takže vstupenek je připraveno na každý den 1 200, z nichž 600 se bude prodávat přímo na místě. Cena zahrnuje katalog pivovarů, degustační sklenici a neomezenou degustaci. Více informací o akci a pivovarech se dozvíte na našem Facebooku.

Akci navštěvuje i velké množství zahraničních návštěvníků. Byli zde již pivní fandové například z Belgie, Irska, Švédska, Velké Británie, Rakouska, ale dokonce i z USA.

Festival se koná v překrásných prostorách Královské zahrady Pražského hradu, na Střelecké cestě pod Královským letohrádkem, v pátek 11. června od 14 - 20 hodin a v sobotu 12. června od 12 - 20 hodin. Na festivalu budou přítomni sládci a majitelé z každého pivovaru, kteří budou podávat návštěvníkům co nejobsáhlejší a nejpřesnější informace. Celkově se zdarma vyčepuje přes 7 000 litrů piva, což představuje na 93 000 degustačních porcí po 0,75 dl. Na návštěvníka tak připadne 37 degustačních dávek.Štítky: Jídlo / Nápoje, Festival

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

PRODEJ VSTUPENEK Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY na Festival minipivovarů na Pražském hradě- Praha -Střelecká cesta, Mariánské hradby 52/1, Praha

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Praze a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.