Úvod  -> Festivaly v Olomouckém kraji  ->  Festivaly v Olomouci

Festival Michalský výpad 2021- Olomouc

11.06.2021-13.06.2021

Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

Cena:250 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Festival Michalský výpad 2021- Olomouc

Pokoušeli jsme si vzpomenout, kdy naposled jsme protančili den a noc, ale už je to tak dávno, že jsme přestali počítat. Po těch protancovaných večírcích nám bylo tolik smutno, že na místo smutnění jsme začali sami plánovat! A proto oznamujeme, že 11. - 12. června 2021 proběhne v Olomouci na Konviktu 8. ročník Festivalu Michalský Výpad!

Festivalový víkend jako vždy zahájíme v páteční podvečer. Filmovou projekci 24 Hour Party People, kterou uvedeme ve spolupráci s univerzitním spolkem Pastiche Filmz, doplní místní etablovaní DJs. Sobotní den nabídne hudební program poskládaný z předních představitelů české elektronické scény, přičemž jedním z největších lákadel bude vystoupení pražského Exhausted Moderna. Páteční, ale především sobotní večer vizuálně doplní mappingem a lazer show kolektiv Lazer Hazer.

Letošní ročník bude, stejně jako ten minulý, probíhat v šapitó na parkáně Konviktu. Doufali jsme, že se letos na kultovní michalské schodiště vrátíme, nicméně protipandemická opatření rozhodla za nás, a tak toto místo ještě pro jednou oželíme.

Vedle filmové projekce a elektronické hudby je pro návštěvníky připraven také pestrý doprovodný program. Brněnská Nikol Strobach povede workshop s modulárními syntezátory, k zakoupení budou výrobky od lokálních rukodělných projektů a zajištěna bude také káva a občerstvení z místních podniků.

 Štítky: Hudba, Kino, Elektronika, Umění, Party, Festival, Workshop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

PRODEJ VSTUPENEK Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY na Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Olomouci a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.