Úvod  -> Festivaly v Plzeňském kraji  ->  Festivaly v Tachově

festival Holostok 2024

pátek - neděle

21.06.2024-23.06.2024

19:30

Holostřevy1, 34802 Bor


Uložit do Google kalendáře


Popis kulturní akce festival Holostok 2024

Umění, otevřenost, komunita. To všechno se spojuje ve festivalu HOLOSTOK, který v západočeském pohraničí tvoří prostor pro nezávislou kulturu, za kterou se každoročně sjíždějí stovky lidí. Multižánrový festival se uskuteční ve dnech 21. až 23. června 2024 v Holostřevech u Stříbra.

 

Program festivalu Holostoku je nabitý známými jmény české hudební scény, jako jsou I Love You Honey Bunny nebo Mutanti hledaj východisko, ale představí i lokální uskupení, které velká pódia teprve dobývají. Kromě nich se představí třeba Treska jednoskvrnná, Marcel Gidote’s Holy Crab, Jiří Imlauf (Houpací koně) a svůj nový hudební projekt přiveze i Palma. Návštěvníci se mohou těšit na pestrou paletu žánrů od rocku, indie popu až po elektronickou hudbu nebo jazz.

 

Kromě hudby festival nabízí prostor i pro milovníky divadla, poezie a umění v podobě několika představení, výstav, workshopů či slam poetry. Na své si i přijdou rodiny s dětmi, na které program nezapomíná. Nejen proto se kolem Holostoku stihla vybudovat početná komunita, která se v Holostřevech v předposledním červnovém víkendu potkává.

 

www.holostok.cz

http://facebook.com/Holostok

https://www.instagram.com/holostok_festival/

 

 
 

Další festivaly v Tachově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

info@holostok.cz
http://holostok.cz

festival Holostok 2024 -Holostřevy1, 34802 Bor
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)